TeknoDiot.com
   
     

Ücretsiz Steam Random Key #3

Ücretsiz Steam Random Key #3 Oyun Haberleri Steam Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

Steam, oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key popülerliğini koruyor. Karşınızda ücretsiz Steam random key #3

Kim istemez ki ücretsiz oyun? Bir çok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. Bunlardan bir tanesi de marvelousga.com adındaki bir web sitesi. Burada size Steam oyunu veriyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım. İlk ücretsiz key haberimizde genellikle DLC paketleri çıkmış ancak bu site biraz daha farklı Steam oyun çıkıyor.

Ücretsiz Steam Random Key #2

Ücretsiz Steam Random Key #3 Oyun Haberleri Steam Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

İlk olarak Steam hesabınız 5. seviye ve üzeri olması gerekmekte. Hemen konuya girecek olursak ilk olarak “30763.nagift.ru/keys” adresinden Steam hesabınıza girin. Girdikten sonra size bir eklenti kurmanızı isteyecek, eklentiyi kurduktan sonra “giveaway.su/giveaway/view/702 ” adresine giriniz. Adrese girdikten sonra size bir kaç görev verecek onları eksiksiz yaparsanız daha sonra size Steam random keyinizi verecektir. Steam’de ürün etkinleştir kısmından aldığınız kodunuzu etkinleştirebilirsiniz. Bakalım size hangi oyun çıkacak. Her ne kadar ucuz veya pahalı bir oyunda gelse öyle böyle Steam kütüphaneniz büyümüş oluyor. Steam seviye (level) geliştirmenize yardımcı oluyor.