Ücretsiz Steam Random Key #3

Ücretsiz Steam Random Key #3

Abone Ol 

Steam, oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key popülerliğini koruyor. Karşınızda ücretsiz Steam random key #3

Kim istemez ki ücretsiz oyun? Bir çok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. Bunlardan bir tanesi de marvelousga.com adındaki bir web sitesi. Burada size Steam oyunu veriyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım. İlk ücretsiz key haberimizde genellikle DLC paketleri çıkmış ancak bu site biraz daha farklı Steam oyun çıkıyor.

Ücretsiz Steam Random Key #2

Ücretsiz Steam Random Key #3

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

İlk olarak Steam hesabınız 5. seviye ve üzeri olması gerekmekte. Hemen konuya girecek olursak ilk olarak “30763.nagift.ru/keys” adresinden Steam hesabınıza girin. Girdikten sonra size bir eklenti kurmanızı isteyecek, eklentiyi kurduktan sonra “giveaway.su/giveaway/view/702 ” adresine giriniz. Adrese girdikten sonra size bir kaç görev verecek onları eksiksiz yaparsanız daha sonra size Steam random keyinizi verecektir. Steam’de ürün etkinleştir kısmından aldığınız kodunuzu etkinleştirebilirsiniz. Bakalım size hangi oyun çıkacak. Her ne kadar ucuz veya pahalı bir oyunda gelse öyle böyle Steam kütüphaneniz büyümüş oluyor. Steam seviye (level) geliştirmenize yardımcı oluyor.

 

 

Göz atın:   AMD FSR ile Yüksek Kalitede Daha Akıcı Oyun Deneyimi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu