«
Ücretsiz Steam Random Key #1 Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

Steam oyunları her zaman popülerliğini korumakta. Oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key rastgele bir oyun vermekte.

Bir çok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. Bunlardan bir tanesi de marvelousga.com adındaki bir web sitesi. Burada size Steam oyunu veriyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Ücretsiz Steam Random Key #2

Siteye girdikten sonra hemen Steam hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi tekrar ana sayfaya yönlendirecek. En üstte bulunan “Random Steam Keys – 2018 Edition” kısmından Open Giveaway butonuna basın en üst bölmeden Twitch ve Twitter hesaplarınızı bağlayın sonra listedeki görevleri yapın. Google robot doğrulamasını da yaptıktan sonra “Get My Key” butonuna basarak Steam random keyinizi alabilirsiniz. Steam key’i aldıktan sonra Steam’den oyunu etkinleştirebilirsiniz. Hangi oyun çıkacak bakalım size.

marvelousga.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Doğuş

    Hep DLC veriyor.Hangi oyunun olduğuda belli değil.Etkinleştiremiyoruz teknodiot ekibi 🙂