TeknoDiot
     
     
     

Ücretsiz Steam Random Key #1

Ücretsiz Steam Random Key #1

Steam oyunları her zaman popülerliğini korumakta. Oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key rastgele bir oyun vermekte.

Bir çok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. Bunlardan bir tanesi de marvelousga.com adındaki bir web sitesi. Burada size Steam oyunu veriyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Ücretsiz Steam Random Key #2

Siteye girdikten sonra hemen Steam hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi tekrar ana sayfaya yönlendirecek. En üstte bulunan “Random Steam Keys – 2018 Edition” kısmından Open Giveaway butonuna basın en üst bölmeden Twitch ve Twitter hesaplarınızı bağlayın sonra listedeki görevleri yapın. Google robot doğrulamasını da yaptıktan sonra “Get My Key” butonuna basarak Steam random keyinizi alabilirsiniz. Steam key’i aldıktan sonra Steam’den oyunu etkinleştirebilirsiniz. Hangi oyun çıkacak bakalım size.

marvelousga.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator İndirime Girdi

Serhan Durgutlu

Honor 7C, Özel Fiyatla A101’de Satışta!

Uğur Aydemir

League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (16 – 18 Mart)

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 3 Şubat 2018 at 20:38

Süper

Cevap
Avatar
Doğuş 3 Şubat 2018 at 21:41

Hep DLC veriyor.Hangi oyunun olduğuda belli değil.Etkinleştiremiyoruz teknodiot ekibi 🙂

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.