Ücretsiz Steam Random Key #1

Ücretsiz Steam Random Key #1

Abone Ol 

Steam oyunları her zaman popülerliğini korumakta. Oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key rastgele bir oyun vermekte.

Bir çok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. Bunlardan bir tanesi de marvelousga.com adındaki bir web sitesi. Burada size Steam oyunu veriyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Ücretsiz Steam Random Key #2

Siteye girdikten sonra hemen Steam hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi tekrar ana sayfaya yönlendirecek. En üstte bulunan “Random Steam Keys – 2018 Edition” kısmından Open Giveaway butonuna basın en üst bölmeden Twitch ve Twitter hesaplarınızı bağlayın sonra listedeki görevleri yapın. Google robot doğrulamasını da yaptıktan sonra “Get My Key” butonuna basarak Steam random keyinizi alabilirsiniz. Steam key’i aldıktan sonra Steam’den oyunu etkinleştirebilirsiniz. Hangi oyun çıkacak bakalım size.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

marvelousga.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Göz atın:   Steam Fiyatı 59 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

  1. Hep DLC veriyor.Hangi oyunun olduğuda belli değil.Etkinleştiremiyoruz teknodiot ekibi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu