TeknoDiot.com
   
     

Ücretsiz Steam Key #5

Ücretsiz Steam Key #5 Oyun Haberleri Steam Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

Steam, oyuncuların vazgeçemediği platformlardan biri haline geldi. Steam cüzdan kodlarının yanı sıra şu sıralar Steam random key popülerliğini koruyor. Karşınızda ücretsiz Steam random key #5

Birçok Steam cüzdan kodu veya belli başlı oyunları ücretsiz bir şekilde veren bazı siteler mevcut. İlk olarak yapacağınız adımları anlatıyoruz.  İlk önce (Giveaway.su) web sitesine giriniz. Sonrasında sitede bulunan giriş sekmesinden Steam hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra da tarayıcılar için geliştirilen sistemin kendi uzantısını indirmenizi isteyecektir (tarayıcıya kurulan uzantı tamamen güvenlidir) Uzantıyı indirip, kurduktan sonra , sayfayı yenileyin (F5) ekranda mouse işaretini oyunun resmine götürün.

Orada oyunun üstünde çıkan “Grab key” adlı mavi butona tıklayın ve ardından da hemen aşağıdaki görevleri tamamladıktan sonra, listenin en altındaki “Grab key” butonuna basın. Karşınıza bir Google’ın güvenlik duvarı olan robot olmadığınıza dair bir güvenlik penceresi açılacak. Güvenlik penceresindeki gerekenleri yaptıktan sonra Steam random key’inizi alabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”11136″]

[ilgiliicerik icerik_id=”11064″]