Ücretsiz Assasin’s Creed Fırsatını Kaçırmayın!

Ücretsiz Assasin's Creed Fırsatını Kaçırmayın!

Eğer sizde bir Assasin’s Creed hayranıysanız bu haber tam size göre diyebiliriz. Assasin’s Creed ücretsiz fırsatını kaçırmayın.

Ubisoft’un ellerinden çıkan Assasin’s Creed serisi oldukça sevilmişti. Ubisoft şirketi, Assassin’s Creed IV Black Flag ve World in Conflict‘i tamamen ücretsiz veriyor. bir kere aldığınızda oyunlar sonsuza kadar sizin oluyor. World in Conflict‘i UPlay‘den şuan hemen ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Soviet Assault genişleme paketi de ücretsiz olarak sizin olacak. World in Conflict, 11 Aralık 2017 Türkiye saatiyle 13.00’a kadar ücretsiz olarak mevcut. Bu oyunun hemen ardından Assassin’s Creed oyunlarının 10. yıl dönümü maksadıyla Assassin’s Creed IV Black Flag oyunu da yine bilgisayar kullanıcılarına 12 Aralık 2017 Türkiye saatiyle 17.00’dan itibaren ücretsiz verilmeye başlanacak.

Assasin’s Creed serisinin unutulmaz oyunu olan Assasin’s Creed IV Black Flag ise 18 Aralık’ta bu ücretsiz süresi sona erecektir. UPlay’ı PC’nize indirdikten sonra oyunları kurabilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

1 yorum

  • Akın Reply

    Aralık 6, 2017 at 21:44

    hocam uplayı indirdimde oyunları nasıl indircem bulamıyorum

Yorum Yap

Login

Welcome! Login in to your account

Remember meLost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register