Ücretsiz Assasin’s Creed Fırsatını Kaçırmayın!

Eğer sizde bir Assasin’s Creed hayranıysanız bu haber tam size göre diyebiliriz. Assasin’s Creed ücretsiz fırsatını kaçırmayın.

Ubisoft’un ellerinden çıkan Assasin’s Creed serisi oldukça sevilmişti. Ubisoft şirketi, Assassin’s Creed IV Black Flag ve World in Conflict‘i tamamen ücretsiz veriyor. bir kere aldığınızda oyunlar sonsuza kadar sizin oluyor. World in Conflict‘i UPlay‘den şuan hemen ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Soviet Assault genişleme paketi de ücretsiz olarak sizin olacak. World in Conflict, 11 Aralık 2017 Türkiye saatiyle 13.00’a kadar ücretsiz olarak mevcut. Bu oyunun hemen ardından Assassin’s Creed oyunlarının 10. yıl dönümü maksadıyla Assassin’s Creed IV Black Flag oyunu da yine bilgisayar kullanıcılarına 12 Aralık 2017 Türkiye saatiyle 17.00’dan itibaren ücretsiz verilmeye başlanacak.

Assasin’s Creed serisinin unutulmaz oyunu olan Assasin’s Creed IV Black Flag ise 18 Aralık’ta bu ücretsiz süresi sona erecektir. UPlay’ı PC’nize indirdikten sonra oyunları kurabilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

Göz atın:   Google, Android Dünyası İçin Yeni Bir Adım Atıyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu