TeknoDiot
   
   

Ücretsiz Assasin’s Creed Fırsatını Kaçırmayın!

Ücretsiz Assasin's Creed Fırsatını Kaçırmayın!

Eğer sizde bir Assasin’s Creed hayranıysanız bu haber tam size göre diyebiliriz. Assasin’s Creed ücretsiz fırsatını kaçırmayın.

Ubisoft’un ellerinden çıkan Assasin’s Creed serisi oldukça sevilmişti. Ubisoft şirketi, Assassin’s Creed IV Black Flag ve World in Conflict‘i tamamen ücretsiz veriyor. bir kere aldığınızda oyunlar sonsuza kadar sizin oluyor. World in Conflict‘i UPlay‘den şuan hemen ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Soviet Assault genişleme paketi de ücretsiz olarak sizin olacak. World in Conflict, 11 Aralık 2017 Türkiye saatiyle 13.00’a kadar ücretsiz olarak mevcut. Bu oyunun hemen ardından Assassin’s Creed oyunlarının 10. yıl dönümü maksadıyla Assassin’s Creed IV Black Flag oyunu da yine bilgisayar kullanıcılarına 12 Aralık 2017 Türkiye saatiyle 17.00’dan itibaren ücretsiz verilmeye başlanacak.

Assasin’s Creed serisinin unutulmaz oyunu olan Assasin’s Creed IV Black Flag ise 18 Aralık’ta bu ücretsiz süresi sona erecektir. UPlay’ı PC’nize indirdikten sonra oyunları kurabilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Akın 6 Aralık 2017 at 21:44

hocam uplayı indirdimde oyunları nasıl indircem bulamıyorum

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.