Ubisoft'dan 3 Oyun Ücretsiz! AC ve Watch Dogs - TeknoDiot.com

Ubisoft’dan 3 Oyun Ücretsiz! (Assassin’s Creed: IV Black Flag – Watch Dogs – World in Conflict)

Abone Ol 

Oyun sektörünün en önemli yapımcı firmalarından Ubisoft’dan 3 oyun ücretsiz şekilde oyunculara sunuluyor. İşte detaylar.

Assassin’s Creed: IV Black Flag, Watch Dogs ve World in Conflict bedava! bu üç oyunun toplam değeri ortalama 300 TL değerinde sakın kaçırmayın derim. Alın ve kütüphanenizde dursun. Ubisoft’da bedava oyun dağıtımı için harekete geçti eski ama bir o kadar süper oyunları ücretsiz şekilde dağıtıyor. Geçtiğimiz aylarda ücretsiz olan Watch Dogs’u alamayanlar için bir kez daha şans tekrar doğuyor. Yılbaşı ve tatil dönemi derken Ubisoft oyuncularını hem heyecanlandırdı hemde sevindirdi.

Ubisoft'dan 3 Oyun Ücretsiz! (Assassin's Creed: IV Black Flag - Watch Dogs - World in Conflict)

https://teknodiot.com/pubgye-yeni-bir-harita-yolda-adriatic-geliyor-8060.html

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Assassin’s Creed: IV Black Flag, Watch Dogs ve World in Conflict  yakın zamanda ücretsiz olan bu oyunların da süresi uzatıldı. Assassin’s Creed: IV Black Flag, Watch Dogs ve World in Conflict ‘e buradan kütüphanenize ekleyerek, onlara sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu ücretsiz oyunlara 23 Aralık‘a kadar sahip olabilirsiniz. Sitede Ubisoft hesabı açarak oyunları Uplay kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Göz atın:   55 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu