TeknoDiot.com
   
     

Ubisoft’dan 3 Oyun Ücretsiz! (Assassin’s Creed: IV Black Flag – Watch Dogs – World in Conflict)

Ubisoft'dan 3 Oyun Ücretsiz! (Assassin's Creed: IV Black Flag - Watch Dogs - World in Conflict) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyun sektörünün en önemli yapımcı firmalarından Ubisoft’dan 3 oyun ücretsiz şekilde oyunculara sunuluyor. İşte detaylar.

Assassin’s Creed: IV Black Flag, Watch Dogs ve World in Conflict bedava! bu üç oyunun toplam değeri ortalama 300 TL değerinde sakın kaçırmayın derim. Alın ve kütüphanenizde dursun. Ubisoft’da bedava oyun dağıtımı için harekete geçti eski ama bir o kadar süper oyunları ücretsiz şekilde dağıtıyor. Geçtiğimiz aylarda ücretsiz olan Watch Dogs’u alamayanlar için bir kez daha şans tekrar doğuyor. Yılbaşı ve tatil dönemi derken Ubisoft oyuncularını hem heyecanlandırdı hemde sevindirdi.

Ubisoft'dan 3 Oyun Ücretsiz! (Assassin's Creed: IV Black Flag - Watch Dogs - World in Conflict) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/pubgye-yeni-bir-harita-yolda-adriatic-geliyor-8060.html

 

Assassin’s Creed: IV Black Flag, Watch Dogs ve World in Conflict  yakın zamanda ücretsiz olan bu oyunların da süresi uzatıldı. Assassin’s Creed: IV Black Flag, Watch Dogs ve World in Conflict ‘e buradan kütüphanenize ekleyerek, onlara sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu ücretsiz oyunlara 23 Aralık‘a kadar sahip olabilirsiniz. Sitede Ubisoft hesabı açarak oyunları Uplay kütüphanenize ekleyebilirsiniz.