TeknoDiot
     
     
     

Ubisoft Efsane Oyunlar Dağıtmaya Devam Ediyor!

Ubisoft Efsane Oyunlar Dağıtmaya Devam Ediyor!

En büyük ve tanınan oyun şirketlerinden bir tanesi olan Ubisoft,efsane oyunlar dağıtmaya devam ediyor. İşte Ubisoft’un bu kampanyanın detayları.

2017’nin Aralık ayının cidden ücretsiz oyunların ayı oldu söyleyebiliriz. İlk olarak 18 Aralık tarihine kadar Assasins Creed IV Black Flag, Ubisoft tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak. Peki,oyunu ücretsiz olarak almak için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle,Ubisoft‘un oyun platformu olarak işlev yapan Uplay hesabınız olması gerekiyor. Eğer hesabınız yoksa, buradan ücretsiz Uplay hesabı açabilirsiniz. Daha sonra, buraya tıklayarak ücretsiz olan Assasins Creed IV Black Flag sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Efsane Oyunlar Dağıtmaya Devam Ediyor!

Register For PC” yazısına tıklayarak,Uplay hesabınızla giriş yapın ve oyunu kütüphanenize ekleyin. Bundan sonra istediğiniz zaman şuradan Uplay‘i bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra ise Uplay programını açarak oyunu indirin, ve oyunun keyfini çıkarın 🙂

Peki, Başka Oyunlar Dağıtılacak Mı?

Tabiikide,sadece bir oyunla kısıtlı değil Ubisoft‘un ”Happy Playdays!” etkinliği. Ubisoft‘un yakın zamanda ücretsiz olarak dağıtacağı oyunlar ise: The Division, Far Cry 3, Assassin’s Creed: Revelations gibi bir çok oyun dağıtacak gibi. Siz en iyisi bizi takipte kalın. Oyunlar ücretsiz olarak dağıtıldığı anda haberiniz olsun.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei’nin Yeni İşlemcisi Kirin 820’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

ASUS ZenFone 4 Serisinin Fiyatı ve Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Android ve iOS için Gmail’e Karanlık Modu Geldi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.