Ubisoft Efsane Oyunlar Dağıtmaya Devam Ediyor!

Abone Ol 

En büyük ve tanınan oyun şirketlerinden bir tanesi olan Ubisoft,efsane oyunlar dağıtmaya devam ediyor. İşte Ubisoft’un bu kampanyanın detayları.

2017’nin Aralık ayının cidden ücretsiz oyunların ayı oldu söyleyebiliriz. İlk olarak 18 Aralık tarihine kadar Assasins Creed IV Black Flag, Ubisoft tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak. Peki,oyunu ücretsiz olarak almak için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle,Ubisoft‘un oyun platformu olarak işlev yapan Uplay hesabınız olması gerekiyor. Eğer hesabınız yoksa, buradan ücretsiz Uplay hesabı açabilirsiniz. Daha sonra, buraya tıklayarak ücretsiz olan Assasins Creed IV Black Flag sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Efsane Oyunlar Dağıtmaya Devam Ediyor!

Register For PC” yazısına tıklayarak,Uplay hesabınızla giriş yapın ve oyunu kütüphanenize ekleyin. Bundan sonra istediğiniz zaman şuradan Uplay‘i bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra ise Uplay programını açarak oyunu indirin, ve oyunun keyfini çıkarın 🙂

Peki, Başka Oyunlar Dağıtılacak Mı?

Tabiikide,sadece bir oyunla kısıtlı değil Ubisoft‘un ”Happy Playdays!” etkinliği. Ubisoft‘un yakın zamanda ücretsiz olarak dağıtacağı oyunlar ise: The Division, Far Cry 3, Assassin’s Creed: Revelations gibi bir çok oyun dağıtacak gibi. Siz en iyisi bizi takipte kalın. Oyunlar ücretsiz olarak dağıtıldığı anda haberiniz olsun.

Göz atın:   The Crew 2 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu