TeknoDiot
     
     
     

Twitter’dan Trump’a Kötü Haber!

Twitter'dan Trump'a Kötü Haber!

Twitter, ABD başkanı Donald J. Trump’ın kuralları ihlal ettiği gönderilerine uyarı işareti koymayı planlıyor.

Twitter kurallarını ihlal eden tweetlere uyarı işareti koymayı düşünüyor ancak halkı cezbedeceği için platformda kalması gerekiyor. Twitter’ın yasal politika ve güven sorumlusu Vijaya Gadde, duyuruyu Çarşamba günü Washington Post ile yaptığı röportajda duyurdu. Sosyal medya şirketi standartlarını korumanın bir yolunu bulmaya çalışıyor.

Twitter'dan Trump'a Kötü Haber!

Twitter’ın mevcut yaklaşımının Trump‘ın sözlerine tam dokunulmazlık sağlayıp sağlamadığına dair bir soruya yanıt olarak Gadde, sosyal medya platformunun tweetlerin haberlerine uygun olmasını sağlamanın yanı sıra bir tweetin kurallarını ihlal etmenin bir yolunu bulmak istediğini söyledi.

Trump, düzenli olarak Twitter’da insanlara hakaret ediyor. Eski bir güreşçiye “köpek” olarak nitelendirdi, WWE güreş maçından değiştirilen bir video yayınladı ve Trump’ın kafasına takılan bir CNN logosu olan bir adamı dövmesini sağladı. Bakalım Twitter, Trump‘a nasıl bir yaptırım uygulayacak merakla bekliyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Video Konferans Uygulaması Google Meet, Herkes İçin Ücretsiz Olacak

Buğra Noyan

WhatsApp İçin Önemli Bir Yenilik Daha

Buğra Noyan

Online Grafik Tasarım Sitesi Siber Saldırıya Uğradı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.