TeknoDiot
     
     
     

Twitter’dan Kullanıcıları Sevindirecek Haber Geldi!

Twitter'dan Kullanıcıları Sevindirecek Haber Geldi!

Dünyanın en çok ziyaret edilen popüler sosyal medya sitesi Twitter’da bir yenilik söz konusu. Gelin bu sevindirecek habere bakalım.

Twitter’ın resmi hesabından kullanıcıları sevindirecek bir açıklama yapıldı. Twitter’da bugüne kadar 140 olan karakter sınırını 280’e çektiğini açıkladı. Konu ile ilgili açıklama hemen aşağıda.

 

Bu açıklama Türkiye saati ile gece yarısına denk geliyor. Resmi hesaptan yağılan açıklamadan sonra Twitter’ın kurucusu  Jack Dorsey140 karakteri aşan uzun tweet’iyle yeni özelliği tekrar göstermiş oldu. Ancak çok yakında 140 karakter yerine 280 karaktere kadar tweet’ler atabileceğiz. Önceki yeniliklerden biri ise paylaştığınız linkleri ve fotoğrafları karakter sayısına sayıyordu ve onu kaldırmışlardı. Kullanıcılar için karakter saysı meselesi her zaman sorun olmuştu.us. 140 was an arbitrary choice based on the 160 character SMS limit. Proud of how thoughtful the team has been in solving a real problem people have when trying to tweet. And at the same time maintaining our brevity, speed, and essence! https://t.co/TuHj51MsTu

— jack (@jack) 26 Eylül 2017

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung, Galaxy S9 Serisinde Android 10’u Test Ediyor!

Yusuf Karcılar

Chrome 78’in Gizli Karanlık Modu ve Güvenli Parola Özellikleri Nasıl Etkinleştirilir?

Hüseyin Ceylan

ABD’nin Yaptırımına Karşı Panasonic, Huawei İçin Desteğini Devam Ettirecek

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.