Twitter’da Tweet Rekoru Kırdı!

Dünyanın en çok kulladığı sosyal medya sitelerinden bir tanesi olan Twitter tarihinde bir ilke imza atıldı.

Twitter geçen Eylül ayında kullanıcılarını sevindirecek bir açıklamada bulunmuştu. Açıklama ise 140 karakterle sınırlı Tweet atılıyordu bunu 280 karaktere çekerek kullanıcıları sevindirmişti ancak bazı kullanıcılar yinede 280 karakteri az görüyor.

Timrasett isimli Twitter kullanıcısı bu karakter sayısını az görmüş olmalı ki tam 35 bin karakterlik bir Tweet atmayı başardı. Twitter’a göre bu imkansız bir olay. Twitter’da bir açık bulduğu için böyle bir Tweet attığı düşünülen Timrasett isimli kullanıcının Tweeti kısa süre sonra Twitter tarafından kaldırdı ve hesabı donduruldu. Sistemde beklenmeyen sorunların ortaya çıkması üzerine tweet silindi ve hemen sonrasında ise hesap donduruldu.

İçerik olarak bomboş olan bu Tweet zaten aşağıda görebiliyorsunuz. Twitter’ın karakter limitini aşabilirsiniz. İnanmıyorsanız 35 bin karakterli Tweet burada! şeklinde başlıyor ve sonrasında ise rastgele harfler ile 35 bin karakter tamamlanıyor. Twitter ya sınırı kaldıracak yada açıklar ile başı derde girecek.

Twitter'da Tweet Rekoru Kırdı!

https://teknodiot.com/twitterda-tweet-zamanlama-nasil-yapilir-rehber-836.html

*TWEET SİLİNMİŞ.

Göz atın:   HyperX Post Malone Online Fan Etkinliği Duyuruldu
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu