Twitter Lite, Kullanıma Sunuldu!

Twitter, kota dostu Twitter Lite’ı birçok ülkede kullanıma sundu. Normal Twitter uygulamasından oldukça ekonomik.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden bir tanesi olan Twitter’ın mobil uygulaması bazı telefonlarda hem yer depolama alanında sorun yaşatırken hemde internet paketlerinin kota sorunlarını ortaya çıkarıyordu.

Facebook‘un mobil uygulamasının yanı sıra Facebook Lite uygulaması ile birlikte hem yer kaplamasında hem kotamdan yemesinde hemde Facebook’tan kopmayayım diyenler için Lite sürümünü duyurmuştu. Twitter’da kullanıcıların çağrılarına kulak vermiş olacak ki.

Twitter Lite sürümünü duyurdu. Twitter Lite sürümü ile birlikte hem yer kaplamasında hem kotamdan yemesinde hemde Twitter’dan kopmayayım diyenler için Lite sürümü duyuruldu.

Twitter Lite, Kullanıma Sunuldu!

https://teknodiot.com/appledan-fiyati-cok-uygun-ipad-geliyor-6927.html

Twitter Lite Uygulaması Sadece 1MB Boyutunda!

Yalnızca 1 MB boyuta sahip Twitter Lite uygulaması, platformdaki resimleri ve videoları kullanıcı istemediği sürece tamamen yüklemiyor. Ancak Twitter Lite uygulaması kullanıma sunulduğu 24 yeni ülke mevcut ve maalesef bunlar arasında Türkiye yoktu, ancak şuanda ülkemizde ki bazı akıllı telefonlardan indiriliyor durumda.

Şuanda sadece Android platform için yayınlanan Twitter Lite uygulaması yakın zamanda da iOS platformunda da yerini alması bekleniyor. Sizde akıllı telefonunuza Twitter Lite’ı indirmek isterseniz hemen tıklayın.

Göz atın:   iPhone Arkasına Dokunarak Sesi Kapatma Nasıl Yapılır?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu