Twitch'e Tekrar Geldi, Rekor Kırdı! - TeknoDiot.com

Twitch’e Tekrar Geldi, Rekor Kırdı!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Twitch dünyası YouTube’dan gerçekten çok farklı. Twitch’de de birçok kanal mevcut ve bunlardan biride PUBG yayınlarıyla popülerliğe kavuşan Video Oyun Ödüllerinde, Gözde Oyuncu ödülünü almaya hak kazanan Dr Disrespect tabi ki.

Aslında bu ilginç ve eğlenceli karakteri biraz tanıyalım. Eski bir oyun geliştiricisi olan Guy Beahm 2017 yılında bu karakteri ile kısa bir süre içinde Twitch’in en popülerleri arasına girmeyi başardı. Dr Disrespect, iki aylık aranın ardından Twitch‘e geri döndü ve dönüşü muhteşem oldu. Dünya çapından Twitch yayıncıları da yayına akın ederken, binlerce dolarlık bağışlar da yayına damga vurdu. Twitch’de rekor izlenmeler gerçekten kolay olmuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”9837″]

Emek ve pes etmemek gerekli. Dr Disrespect‘in canlı yayını anlık olarak 389 bin kişi tarafından izlendi. Bu kadar aktif izleyenden dolayı yayın zamanı Twitch’de zor anlar yaşandı. Disrespect 389 bin izleyici ile kendi rekorunu kırarken, Tyler1‘in 400 binlik League of Legends yayınına da çok yaklaşmış oldu. Bazı sebeplerden dolayı 2 aya yakın ara vermişti ancak dönüşü muhteşem oldu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu