Twitch’e Tekrar Geldi, Rekor Kırdı!

Twitch dünyası YouTube’dan gerçekten çok farklı. Twitch’de de birçok kanal mevcut ve bunlardan biride PUBG yayınlarıyla popülerliğe kavuşan Video Oyun Ödüllerinde, Gözde Oyuncu ödülünü almaya hak kazanan Dr Disrespect tabi ki.

Aslında bu ilginç ve eğlenceli karakteri biraz tanıyalım. Eski bir oyun geliştiricisi olan Guy Beahm 2017 yılında bu karakteri ile kısa bir süre içinde Twitch’in en popülerleri arasına girmeyi başardı. Dr Disrespect, iki aylık aranın ardından Twitch‘e geri döndü ve dönüşü muhteşem oldu. Dünya çapından Twitch yayıncıları da yayına akın ederken, binlerce dolarlık bağışlar da yayına damga vurdu. Twitch’de rekor izlenmeler gerçekten kolay olmuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”9837″]

Emek ve pes etmemek gerekli. Dr Disrespect‘in canlı yayını anlık olarak 389 bin kişi tarafından izlendi. Bu kadar aktif izleyenden dolayı yayın zamanı Twitch’de zor anlar yaşandı. Disrespect 389 bin izleyici ile kendi rekorunu kırarken, Tyler1‘in 400 binlik League of Legends yayınına da çok yaklaşmış oldu. Bazı sebeplerden dolayı 2 aya yakın ara vermişti ancak dönüşü muhteşem oldu.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı