Twitch'de Serhat Akın Rüzgarı!

Twitch’de Serhat Akın Rüzgarı!

Abone Ol 

Geçtiğimiz günler de Twitch’de yayın yapmaya başlayan Serhat Akın yayınlara bomba gibi başladı. Ortalama 1-2k izlenen eski futbolcu Twitch kanalında eğlenceli dakikalar yaşatmakta.

Serhat Akın’ın bilmeyenimiz yoktur. Ancak açıklamada fayda var. Serhat Akın 5 Haziran 1981′ da Almanya’ da doğmuştur. Asıl mesleği futbolcudur. Fenerbahçede çok iyi sezon geçirmiş ve kadıköy boğası lakabını almıştır.

Twitch'de Serhat Akın Rüzgarı!

[ilgiliicerik icerik_id=”12171″]

Twitch‘deki yayınlarında genellikle futbol yıllarındaki anılarını paylaşıyor veya futbolcu arkadaşlarını arayarak muhabbet ediyor. Geçenlerde bir muhabbetinde bir fotograf gösterilmişti ve Hadise için şunları söylemişti; “Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı” demişti ve bunu duyan Hadise ise kendisine 1TL‘lik tazminat davası açmıştı. İşte o fotoğraf…

Twitch'de Serhat Akın Rüzgarı!

Serhat Akının takipçileri hızla artıyor. Takip etmek isteyenlerin buraya tıklaması yeterlidir. Yayını sevenleri için çok eğlenceli geçmektedir ve bir çok komik anısını paylaşıyor işte bazı komik anları…

[ilgiliicerik icerik_id=”14399″]

https://www.youtube.com/watch?v=GmYDfLDGasY

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu