TeknoDiot
     
     
     

Twitch’de Serhat Akın Rüzgarı!

Twitch'de Serhat Akın Rüzgarı!

Geçtiğimiz günler de Twitch’de yayın yapmaya başlayan Serhat Akın yayınlara bomba gibi başladı. Ortalama 1-2k izlenen eski futbolcu Twitch kanalında eğlenceli dakikalar yaşatmakta.

Serhat Akın’ın bilmeyenimiz yoktur. Ancak açıklamada fayda var. Serhat Akın 5 Haziran 1981′ da Almanya’ da doğmuştur. Asıl mesleği futbolcudur. Fenerbahçede çok iyi sezon geçirmiş ve kadıköy boğası lakabını almıştır.

Twitch'de Serhat Akın Rüzgarı!

[ilgiliicerik icerik_id=”12171″]

Twitch‘deki yayınlarında genellikle futbol yıllarındaki anılarını paylaşıyor veya futbolcu arkadaşlarını arayarak muhabbet ediyor. Geçenlerde bir muhabbetinde bir fotograf gösterilmişti ve Hadise için şunları söylemişti; “Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı” demişti ve bunu duyan Hadise ise kendisine 1TL‘lik tazminat davası açmıştı. İşte o fotoğraf…

Twitch'de Serhat Akın Rüzgarı!

Serhat Akının takipçileri hızla artıyor. Takip etmek isteyenlerin buraya tıklaması yeterlidir. Yayını sevenleri için çok eğlenceli geçmektedir ve bir çok komik anısını paylaşıyor işte bazı komik anları…

[ilgiliicerik icerik_id=”14399″]

https://www.youtube.com/watch?v=GmYDfLDGasY

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Just Cause 4’ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Serhan Durgutlu

Türkiye’de Instagram, Facebook’u Geçti

Buğra Noyan

Echo of Soul Bomba Gibi Bir Güncellemeyle Sahnede!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.