Twitch'de En Çok Takipçisi Olan 5 Türk Yayıncı (Güncel) | | TeknoDiot.com
arama

Twitch’de En Çok Takipçisi Olan 5 Türk Yayıncı (Güncel)

Twitch' de en çok takikçisi olan Türk Yayıncılarını ve takipçi sayılarını sizler için derledik.
Twitch’de En Çok Takipçisi Olan 5 Türk Yayıncı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Serhan Durgutlu

Twitch’ de en çok takikçisi olan Türk Yayıncılarını ve takipçi sayılarını sizler için derledik.

1. Jahrein

Kanal sahibi olan Ahmet SONUÇ 27 yaşındadır. Kanalında bir çok oyun oynamaktadır. Günlük ortalama 8 saat yayın açarak izleyicileri ile beraber yeri geldiğinde oyunlar oynuyor, yeri geldiğinde sohbetler ediyor, yeri geldiğinde ise güncel olaylar hakkında sohbetler ederek olaylar hakkında da yorumlarda bulunuyor.Baktığımızda takipçi sayısı şuan 754.623′ ile 1. sırada yerini alıyor.


2. Zeeoon

Kanal sahibi Necati AKÇAY 22 yaşındadır. Yayınlarına 2013 yılında başlamıştır. Yayının çoğunda League of Legends oynamaktadir. Baktığımızda ise kanalında 747.817 takipçi ile listemizde 2. sıramızda yer alıyor.

 


3. Unlostv

Kanal sahibi Cantuğ Özsoy. Eskişehir’de yaşayan, İnşaat Mühendisliği okuyan, 27 yaşında olan ve ayrıca Half Life oyununda ki şampiyonluğu ile bilinen Cantuğ Özsoy kanalında genellikle CS:GO oynamaktadır bu sırayı Pubg, Tower Unite takip etmektedir.Kanalındaki takipçi sayısı 639.991 ile 3.sıradadır.


4.Wtcnn

Kanal sahibi Ferit KARAKAYA’ dır. Profesyonel oyunculuğu bırakmış ve tam zamanlı yayıncılığa başlayan  Karakaya çok iyi bir LoL oyuncularındandır. Yayınlarında Lol, Pubg gibi oyunlar o oynamaktadır.  Bir çok turnuvaya katılmıştır. Kanalında şuan 586.444 takipçisi bulunmaktadır.


5. PintiPanda

Kanal Sahibi Tuna AKŞEN 32 yaşındadır. Kanalında birçok oyun oynamaktadır. Kanalının ismini bir röportajında şöyle anlatmaktadır.” Pandaları hep sevdim, Üniversite dönemimde Machiavelli ile ilgili bir ödevi yaparken, sözlüğe yazar olmak için nicke ihtiyacım vardı. İkisini birleştirip Maktavelist Panda yaptım. Sonra sözlük ekibi ile Quake oynarken nicki yazması uzun sürdüğü için Funkypanda, pembepanda, hindipanda derken bir baktım pintipanda olmuşum.” demiştir ve kanalındaki takipçi sayısı 440.707

* 22.04.2018 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal Medya’da TeknoDiot