TV+ ile Bomontiada’da Sinemaya Davetlisiniz

TV+ ile Bomontiada’da Sinemaya Davetlisiniz

bomontiada’da yazlık sinema günleri devam ediyor. TV+ ve Pozitif işbirliğiyle bomontiada Avlu’da her Çarşamba, akşam serinliğinde bol ödüllü en beğenilen bağımsız filmler beyaz perdeye yansıtılıyor.

Yıldızların altında TV+ ile Açık Havada Başka Sinema, bu hafta Good Time/Soygun filmini sinema severlerle buluşturuyor. Yaz aylarının en keyifli aktivitelerinden TV+ ile Açık Havada Başka Sinema tüm coşkusuyla sürüyor. TV+ ve Başka Sinema ortaklığıyla İstanbul’un kültür sanat adası bomontiada’da Çarşamba akşamları, dünyada ses getiren son zamanların en beğenilen bağımsız filmleri beyaz perdeye yansıtılıyor.

TV+ ile Bomontiada’da Sinemaya Davetlisiniz

Bu Çarşamba Good Time/Soygun

bomontiada Avlu’da yıldızların altında sinema keyfi, bu hafta Good Time/Soygun filmini izleyicilerle buluşturuyor. Good Time, bir banka soyguncusunun ters giden bir soygun sonrası, mental engelli kardeşini Riker’s Adası hapishanesinden kurtarmaya çalışma hikayesini anlatıyor.

2017 yapımı filmin senaryosunu Ronald Bronstein ile Joshua Safdie kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Robert Pattinson, Jennifer Jason Leigh ve Barkhad Abdi yer alıyor. Josh ve Ben Safdie kardeşlerin Cannes’da ilk kez ana yarışmaya giren projeleri Soygun (Good Time) duraksız, nefessiz ama bir o kadar da çaresizlik yüklü bir filmi konu alıyor.

Eleştirmenler tarafından geçen yılın en iyileri arasında gösterilen yapım 1 saat 41 dakika sürüyor. Saat 21.30’da başlayacak film, tüm katılımcılara ücretsiz.

 

Göz atın:   Creathon Girişimcilerle İletişim Uzmanlarını Buluşturuyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu