Türkiye’nin İlk Liseli E-Spor Turnuvası - TeknoDiot.com

Türkiye’nin İlk Liseli E-Spor Turnuvası

Abone Ol 

Ülkemizde e-spor alanı genişlemeye devam ediyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi  & Playerbros ortaklığında büyük ödüllü yepyeni bir lig!

Türkiye’de e-spor liseliler ligi BİLGİ Playerbros League (BİLGİ PBL) başlıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan League of Legends liseliler liginde 13 – 19 yaş arasında oyuncular rekabet edecek. Büyük finalde birinci olan takımın oyuncuları ÖSYM sonucunda İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne yerleşmeleri halinde öğrenimleri süresince  %100 eğitim bursuna sahip olacak.

Hem akademik kariyerinde hem de e-spor dünyasında kendini kanıtlamak isteyen tüm liseli oyuncular BİLGİ Playerbros League’e katılabilir. Katılımın ücretsiz olduğu bu turnuvanın sonunda birinci olan takım üyelerinin tamamı ÖSYM sonucunda İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne yerleşmeleri halinde İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin yüzde 100 eğitim bursuna sahip olacak.

https://teknodiot.com/n11de-11-11-ile-birlikte-buyuk-indirimler-sizi-bekliyor-5681.html

Bir İlk!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yarışmacılar kuracakları takımlarla  ( 5 + 1 kişi ) turnuvaya dâhil olabilecekler. BİLGİ Playerbros League kayıtları 15 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek. İlk 16 takım arasına girenler arasında yapılacak turnuva sonrası 4 takım 2018 Ocak ayında büyük finalde yarışma hakkı kazanacak.

Tüm oyunseverler, BİLGİ Playerbros League’deki maçları Türkiye’nin en ünlü sunucularıyla birlikte takip edebilecek. Ocak ayında yapılacak büyük final günü alanda oyunseverlerin ilgisini çekecek etkinlikler düzenlenecek ve League of Legends dışında birçok ödüllü e-spor turnuvaları yapılacak.

Detaylı bilgi için www.playerbros.com adresine tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bwnquP43XhM

 

*İstanbul Bilgi Üniversitesi burs koşulları üniversitenin iç yönetmeliğine bağlıdır.

Göz atın:   Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası Battle Royale Sezon Öncesi Etkinlikleri Başlıyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu