Turkcell'liler Hesabını Biliyor

Turkcell’liler Hesabını Biliyor

Abone Ol 

Dijital servisleri ile son üç yılda büyük bir dönüşümden geçen Turkcell, müşterilerinin işlemlerini kendi kendilerineyapabilmelerini sağlayan Hesabım uygulaması ile de fark yaratıyor. 25 milyondan fazla kez indirilen Hesabım, Turkcell’in tüm uygulamaları içerisinde en çok bilinen ve tavsiye edilen uygulaması olarak zirvede yer aldı. 

Araştırma şirketi Nielsen’in yaptığı çalışmaya göre ‘Hesabım’ Turkcell’in en bilinen uygulaması oldu. Aynı zamanda Turkcell’in en çok tavsiye edilen uygulaması haline gelen Hesabım, Apple Store popüler uygulamalar listesinde de çok uzun bir süredir üst sıralardaki yerini koruyor. Araştırma sonuçlarına göre; aranan her şeyin olması ve pratik olması, Turkcell Hesabım’ın tavsiye edilme nedenleri arasında üst sıralarda yer alıyor.

Turkcell’liler Hesabım’dan vazgeçemiyor

Şu ana kadar toplam 25.3 milyon kez indirilen Turkcell Hesabım uygulamasını kullananlar, ayda yaklaşık 70 milyon kez kalan kullanımlarını kontrol ederken, 16 milyon kez de faturalarına bakıyor. Kullanıcılar ayda 1 milyon sarı kutu hediyesine Turkcell Hesabım’dan ulaşırken 200 bin fatura Turkcell Hesabım uygulaması sayesinde ödeniyor. Yaklaşık 270 bin kampanya da yine Hesabım uygulaması üzerinden satın alınıyor.

Hesabım’da en çok Cuma günleri Salla Kazan yapılıyor

Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden ‘Salla Kazan’ yapan Turkcell’liler, internet, dakika ile TV+, BiP ve fizy servislerine ücretsiz abonelik kazanıyor. Her Cuma günü yeni hediye kazanma şansı yakalayan Turkcell’liler yakından takip ettikleri bu kampanyayı en çok Cuma günü kullanırken en fazla Salla Kazan yapılan saatin Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece olması dikkat çekiyor.

Turkcell'liler Hesabını Biliyor

Turkcell Hesabım Uygulaması Nedir?

Turkcell Hesabım uygulamasıyla özel tekliflere ulaşabilir, ihtiyacınız olduğu anda destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

* Güncel ve geçmiş fatura tutarlarınızı öğrenebilir, detaylarınızı inceleyebilir ve dilerseniz faturanızla ilgili canlı yardım hizmeti alabilirsiniz.

*  Kolayca faturanızı ödeyebilirsiniz.

*  Paket kalan kullanımlarınızı kontrol edebilir, kullanımlarınıza göre paket değişikliği yapabilir, ek paket satın alabilirsiniz.

*  TL durumunuzu inceleyebilir, kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

* Kendi hattınıza veya bir başka kişinin hattına kredi kartı ile TL yükleyebilir, paket satın alabilirsiniz.

* Ayarlar menüsünden PUK kodunuzu öğrenebilir, yurt dışı arama/ yurt dışında kullanım ayarlarınızı yapabilir, yönlendirme, numara engelleme, data hattınız için şifre alma gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*  Turkcell mağazalarımızdan kolayca randevu alabilirsiniz.

* Zengin içerikli tüm Turkcell uygulamalarına bir tıkla ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

* Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Hesap Ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir & ödeyebilir ve paket satın alabilirsiniz.

*  Kurumsal müşterilerin online çoklu hat yönetme ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen Şirketim uygulaması ile ise şirketinize ait tüm hatların işlemlerinizi cebinizden saniyeler içerisinde yapabilir, şirket çalışanlarınızın hatları ile ilgili taleplerini onaylayabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu