Turkcell’den Şampiyonluk Hediyesi: 21 GB İnternet

Turkcell’den şampiyon’ paketi sahiplerine 21. Şampiyonluk hediyesi: 21 GB internet hediye! Galatasaray’ın 21. şampiyonluğuna özel Turkcell’den de 21 GB internet hediye.Turkcell’den “Şampiyon” Galatasaray taraftarına dijital kutlama.

Turkcell, dijital işbirliğine gittiği Galatasaray’ın 21. şampiyonluğunu, sürpriz bir hediye ile kutladı. Bugüne kadar, destek paketi sahibi her bir sarı kırmızılı taraftara, tarifelerine ek olarak takımlarının attığı 37 gol karşılığında 7.4 GB, galibiyetleri karşılığında ise 12 GB internet hediye eden Turkcell, Sarı Kırmızılılar kupa sevincini dijital ortamda sınırsız yaşasın diye, ‘Şampiyon’ paketi sahiplerine, 21 GB internet hediye etti.

[ilgiliicerik icerik_id=”17396″]

Turkcell, dijital işbirliği yaptığı Galatasaray’ın 21. şampiyonluğunu, hediye 21 GB internetle kutladı. Ocak ayında imzalanan anlaşma sonrasında Sarı Kırmızılıların attığı gol ve kazandığı maç karşılığında, dijital destek paketi sahibi her bir taraftara toplamda bugüne kadar 19.4 GB internet hediye eden Turkcell, sarı kırmızılıların şampiyonluk sevincine ortak oldu. Turkcell, takımlarının şampiyonluk keyfini dijital ortamda rahat rahat çıkarabilmeleri için ‘Şampiyon’ paketine sahip olan taraftarlara, 21. şampiyonluğa özel 21 GB internet hediye etti.

Turkcell’in Galatasaray taraftarlarına şampiyonluk hediyesi olan 21 GB, şampiyonluk maçı sonrası hatlarına tanımlandı. Hediyeden mevcut paket sahiplerinin yanı sıra 21 Mayıs’a kadar ‘Şampiyon’ dijital destek paketi alan tüm Galatasaray taraftarları da faydalanabilecek. Turkcell hattına sahip Galatasaray taraftarları ‘Şampiyon’ paketini,  Turkcell satış kanallarının yanı sıra SMS ile de kolayca satın alabilecek. Şampiyon Paket almak isteyen taraftarların GS9 yazıp 2200’a mesaj göndermeleri yeterli olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”17586″]

Taraftarlar Turkcell’in servisleriyle dijitalleşiyor

Türkiye’nin ilk dijital spor kulübü olmak için, dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’le Galatasaray arasında yapılan işbirliğinde, ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ adı verilen 3 farklı dijital paket satışa sunulmuştu. Şampiyon paketine sahip taraftarlar şimdiye kadar Galatasaray’ın ligde attığı her gol başına 200 mb, takımlarının her galibiyetine 1GB hediye internet kazandılar. Destek paketi alan taraftarlara internetin yanı sıra yüzlerce maç bileti, forma ve imzalı top hediye edildi. Tamamen Turkcell’in dijital servislerinden oluşan destek paketleri 5, 7 ve 9 TL’ye alınabiliyor.

 


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı