TeknoDiot
     
     
     

Turkcell’den Oyunculara Bedava İnternet!

Turkcell'den Oyunculara Bedava İnternet!

Paycell Kart ile Oyun Tutkunları İnternet Kazanacak. ‘Banka değil, Kanka’ sloganı ve yenilenen yüzüyle kullanıcısıyla buluşan Paycell Kart, oyun tutkunlarının da kankası olmaya kararlı. Paycell Kart ile oyunlarda item satın alanlar her 100 TL harcamalarında 500 MB internet kazanacak.

Turkcell’in yeni nesil ödeme platformu Paycell, oyun tutkunlarının da “kanka”sı olmaya devam ediyor. Online oyunların olmazsa olmazı ‘item’ satın almak artık Paycell Kart ile çok daha kolaylaşıyor. Paycell Kart, kredi kartı kullanmayan ya da yaşı nedeniyle ebeveynlerinin kartını kullanmak zorunda olan genç oyuncular için büyük fırsat sunuyor.

İnternet kazandıran ilk alışveriş kartı

Paycell Kart; satın alındıktan sonra 3 basit adımla kullanılabiliyor. Bir telefon numarasıyla aktive edilen kartın içine para yükleniyor ve yüklenen para kadar harcama yapılabiliyor. Bu nedenle Paycell Kart bütçe kontrolü açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Türkiye’nin internet kazandıran ilk alışveriş kartı Paycell Kart, her 100 TL’lik harcamaya da 500 MB internet hediye ediyor. Oyun tutkunları biriktirdikleri MB’ları Paycell uygulaması içerisinden hatlarına tanımlayabiliyor.

[sp-related style=”dark” id=”29935″]

Turkcell'den Oyunculara Bedava İnternet!

En popüler oyunlarda harcayan kazanıyor Paycell Kart, 30 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam tutkunlarına da özel bir sürpriz sunuyor. Paycell ve Joygame işbirliğinde hazırlanan özel tasarımlı Wolfteam Diriliş Kart alanlar, Wolfteam’de geçerli 100 TL değerinde hediye kazanıyor. Oyun tutkunları ayrıca Paycell Kart ile yapacakları ödemelerde yüzde 15 ekstra “Joypara” sahibi oluyor. Tüm Paycell oyun kartları Turkcell Mağazaları’ndan ve D&R’lardan satın alınabiliyor.

Visa olan her yerde kullanmak mümkün

Paycell Kart ile her yerde hızlı ve güvenli alışveriş yapmak, harcadıkça hediye internet kazanmak çok kolay. Paycell Kart’ını, Turkcell Mağazaları, D&R ve turkcell.com.tr’den alan kullanıcılar, Paycell uygulamasını indirip cep telefonu numarasıyla kolayca eşleştiriyor. Turkcell Mağazaları, Banka ATM’leri, Paycell Uygulaması veya herhangi bir banka hesabından EFT kanalıyla Paycell Kart’a para yüklemek mümkün. Paycell Kartlar tüm dünyada, Visa ağı çerçevesindeki fiziksel ve sanal tüm alışverişlerde güvenle kullanılabiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


WhatsApp Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

Buğra Noyan

PewDiePie’dan Yeni Canlı Yayın Ortaklığı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.