Turkcell'den Çalışanlarına 100 Saatlik Pazarlama Master Programı - TeknoDiot.com

Turkcell’den Çalışanlarına 100 Saatlik Pazarlama Master Programı

Abone Ol 

İstihdam çalışmaları ve çalışan eğitimleriyle Türkiye’ye öncülük eden Turkcell, çalışanlarına yönelik önemli bir pazarlama eğitim seferberliği başlattı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Turkcell çalışanları hangi ekipte, hangi uzmanlık alanında olursa olsun Turkcell Akademi’nin hazırladığı; dünya çapında üniversite ve kuruluşların eğitim verdiği Pazarlama Master Programı’na katılıp kariyerini bir adım daha öteye taşıyor.

https://teknodiot.com/apple-watch-sayesinde-hayati-kurtuldu-8079.html

Çalışan eğitimleri konusunda öncü uygulamalara imza atan Turkcell, bölüm ve uzmanlık alanından bağımsız tüm çalışanlarının faydalanabildiği Pazarlama Master Programı’nı hayata geçirdi.  Turkcell çalışanları için eğitim alanında yapılan en önemli seferberliklerden biri olan Pazarlama Master Programı’yla Boğaziçi, Wharton, Illionis gibi dünya çapındaki üniversitelerden duayenlerin eğitim verdiği uzun soluklu bir eğitim yolculuğu hazırlandı. Pazarlama Master Programı, tüm yıla yayılan ve 100 saat eğitimle bir şirket içerisinde verilen en kapsamlı pazarlama programı olma özelliğini taşıyor. Bu programla Turkcell çalışanları teoriden pratiğe, konvansiyonel pazarlamadan dijital pazarlamaya kadar birçok konuyu ülkemizin ve dünyanın en değerli hocalarından öğrenme fırsatı buluyorlar.

Turkcell olarak pazarlama farkındalığına yönelik çok kapsamlı bir eğitim seferberliği başlattıklarını belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Turkcell Akademi’yle imza attığımız Türkiye’nin en büyük pazarlama programı olan Turkcell Pazarlama Master Programı ile stratejik önceliklerimiz çerçevesinde şirketimize ve çalışanlarımıza değer katıyoruz. Turkcell’i bölgede lider yapacak, en değerli varlığımız olan Turkcell çalışanlarının, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamasını, küresel ürünleri doğru şekilde müşterilerine sunmasını ve ortak pazarlama bakış açısıyla hareket etmesini amaçlıyoruz. Çalışanlarımızın eğitime ve işinde profesyonelliğe verdikleri önemi de bu sayede anlamış oluyoruz” dedi.

İlk 10, Turkcell desteğiyle yüksek lisans yapacak

Programda verilen eğitim ve seminerlerle Turkcell çalışanlarının pazarlamayı A’dan Z’ye öğrenip kendilerine yeni bir uzmanlık katmaları amaçlanıyor. Çalışanların kariyerlerini parlatacak üniversite sertifikaları ve MBA’ye kadar uzanan mezuniyet ödülleriyle zenginleştirilen Türkiye’nin en büyük pazarlama programında, online ve sınıf içi derslerden oluşan 50 saatlik ilk dönem sodnunda 750 kişi Wharton sertifikasını alarak mezun oldu. Ekim ayında başlayan 2. dönemde ise katılımcılar, Illinois Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nden dijital dünyada pazarlama dersleri alarak, değerlendirme sınavları sonrasında sertifikalarını alabiliyorlar. Her iki dönemde katılım, sınav performansı, vaka ve kanvas çalışmasında alınan değerlendirme notlarıyla hesaplanan toplam puanına göre ilk 10 Turkcell’li Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden MBA programlarına katılmaya hak kazanacak. Yurtiçi yüksek lisans yerine, yurtdışına gitmek isteyenlere de dünyanın en iyi pazarlama okulu Kellogg Üniversitesi’ne giderek 5 gün sürecek Bireysel Pazarlama Stratejisi sertifika programına katılma fırsatı sağlanacak.

Göz atın:   Türkiye’nin İlk 5G Arama Testi Turkcell’den

Basın Bülteni

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL