Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan Kamuoyuna Açıklama

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan Kamuoyuna Açıklama

Abone Ol 

Türkiye’nin en büyük operatör şirketlerinden olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan İstanbul’da bulunan kullanıcıları için bir kamuoyuna açıklama yapıldı. Buyurun detaylara bakalım.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan Kamuoyuna Açıklaması:

Son günlerde Avcılar Belediyesi sınırları içerisinde yıllardır hizmet sunan, ilgili kamu kurumları tarafından sürekli denetlenen baz istasyonlarına yönelik Avcılar Belediyesi tarafından yapılan hukuksuz müdahaleler (baz istasyonlarının tahribi, kablolarının kesilmesi gibi yöntemlerle) sonucunda binlerce vatandaşımız internet, ses ve SMS hizmetlerini alamaz durumda bırakılmıştır.

Anayasamızın 22. maddesinde “Herkes, haberleşme hürriyetine sahiptir” ibaresiyle güvence altına alınan haberleşme özgürlüğünü ve bir kamu hizmeti niteliğindeki haberleşme hizmetini bazı rant hesapları uğruna engellemeye yönelik bu girişimlere karşı hukuki adımlar kararlılıkla atılmakta olup telafisi mümkün olmayan maddi ve manevi zararlara mahal bırakılmaması adına Devletimizin ilgili tüm kurumlarına gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

İrademiz dışında gelişen ve vatandaşlarımızı mağdur eden bu sorunun süratle çözülmesini umuyoruz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Göz atın:   Vodafone’dan Ramazan'a Özel 15 GB İnternet

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu