TeknoDiot
     
     
     

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan Kamuoyuna Açıklama

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan Kamuoyuna Açıklama

Türkiye’nin en büyük operatör şirketlerinden olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan İstanbul’da bulunan kullanıcıları için bir kamuoyuna açıklama yapıldı. Buyurun detaylara bakalım.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan Kamuoyuna Açıklaması:

Son günlerde Avcılar Belediyesi sınırları içerisinde yıllardır hizmet sunan, ilgili kamu kurumları tarafından sürekli denetlenen baz istasyonlarına yönelik Avcılar Belediyesi tarafından yapılan hukuksuz müdahaleler (baz istasyonlarının tahribi, kablolarının kesilmesi gibi yöntemlerle) sonucunda binlerce vatandaşımız internet, ses ve SMS hizmetlerini alamaz durumda bırakılmıştır.

Anayasamızın 22. maddesinde “Herkes, haberleşme hürriyetine sahiptir” ibaresiyle güvence altına alınan haberleşme özgürlüğünü ve bir kamu hizmeti niteliğindeki haberleşme hizmetini bazı rant hesapları uğruna engellemeye yönelik bu girişimlere karşı hukuki adımlar kararlılıkla atılmakta olup telafisi mümkün olmayan maddi ve manevi zararlara mahal bırakılmaması adına Devletimizin ilgili tüm kurumlarına gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

İrademiz dışında gelişen ve vatandaşlarımızı mağdur eden bu sorunun süratle çözülmesini umuyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


SON DAKİKA: Deprem Sonrası Türk Telekom’dan Açıklama

Buğra Noyan

Huawei CEO’su: Aklımız 6G’de

Buğra Noyan

Lifebox’la Milyonlara Ulaşan Rehber Yedeği

Sefa Taşkıran

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.