Turkcell Dergilik Ağustos Ayında Rekor Kırdı

Turkcell Dergilik Ağustos Ayında Rekor Kırdı

Abone Ol 

Türkiye’nin en çok takip edilen dijital yayın platformu Turkcell Dergilik, Ağustos ayında yeni bir rekora daha imza attı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dergilik uygulamasından bir ayda tam 1 milyon 115 bin gazete okundu. Dergilik 2018’in başından bu yana 37 milyon 526 bin yayını okuyucularla buluşturdu. Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik, Ağustos ayını da rekorla noktaladı.

Daha önce bir ayda 5 milyonu aşan indirme sayısıyla rekor kıran, okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform Dergilik’te, bu ay ise 1 milyondan fazla gazete okundu.  Ağustos’ta 4 milyon 492 bin dergi ve 1 milyon 115 bin gazete, Dergilik üzerinden okuyucularla buluştu. Yıl başından bu yana Dergilik’ten toplam 37 milyon 526 bin içerik indirildi.

Tek uygulama, 1700 yayın

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Yerel ve ulusal pek çok yayını tek bir platform üzerinden sunan Dergilik dünyanın en popüler yabancı dergilerini de raflarına taşıdı. 1000’e yakın yabancı dergiyle birlikte toplam yayın sayısı 1700’e ulaştı, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi.

Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

Göz atın:   Turkcell’den Milyon TL'lik Enerji Tasarrufu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!