Türk Telekom 15 Temmuz Reklam Filmi

Türk Telekom, 15 Temmuz’u Unutmadı!

Abone Ol 

Ülkemizin en büyük operatör firmalarından biri olan Türk Telekom 15 Temmuz yıl dönümüne özel bir film hazırladı. Türk Telekom yayınladığı videoda Türk tarihindeki önemli olayları, 178 yıllık kendi tarihi ile bir araya getirmeyi amaçladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Türk Telekom, özel hazırladığı reklam filmde; 1855 Kırım Limanı’na yapılan çıkarmadan, 1915 Çanakkale Savaşı’ndan, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi diplomatik ilişkilerden ve en son olarak Türkiye’ye yapılan darbe girişimi ancak vatandaşlarımız sayesinde bu girişimin engellendiği gün olan 15 Temmuz’dan kesitler sunuyor. Reklam filmi 2 dakika 25 saniyeden oluşmakta. Gerçek anlamda emek verilmiş güzel bir reklam filmi olduğunu söyleyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”20514″]

1855 Kırım Limanı’nda denize kablo bırakılmasıyla başlayan filmde de telgrafla yapılan haberleşmeye, 1915 Çanakkale Savaşı’nda posta hizmetlerine, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi yani 1970’lerdeki elle bağlanan telefona ve son olarak 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında çağımızın en güçlü iletişim araçlarından mobil ses ve internet sayesinde yaşananlara vurgu yapılıyor. Türk Telekom’un hazırladığı özel 15 Temmuz reklam filmini aşağıdan hemen izleyebilirsiniz.

 

Göz atın:   Microsoft Edge'in Yeni Özelliği Bellek ve İşlemci Kullanımını Azaltacak

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!