TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » İnternet Haberleri » Türk Telekom, 15 Temmuz’u Unutmadı!

Türk Telekom, 15 Temmuz’u Unutmadı!

Türk Telekom, 15 Temmuz'u Unutmadı!

Ülkemizin en büyük operatör firmalarından biri olan Türk Telekom 15 Temmuz yıl dönümüne özel bir film hazırladı. Türk Telekom yayınladığı videoda Türk tarihindeki önemli olayları, 178 yıllık kendi tarihi ile bir araya getirmeyi amaçladı.

Türk Telekom, özel hazırladığı reklam filmde; 1855 Kırım Limanı’na yapılan çıkarmadan, 1915 Çanakkale Savaşı’ndan, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi diplomatik ilişkilerden ve en son olarak Türkiye’ye yapılan darbe girişimi ancak vatandaşlarımız sayesinde bu girişimin engellendiği gün olan 15 Temmuz’dan kesitler sunuyor. Reklam filmi 2 dakika 25 saniyeden oluşmakta. Gerçek anlamda emek verilmiş güzel bir reklam filmi olduğunu söyleyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”20514″]

1855 Kırım Limanı’nda denize kablo bırakılmasıyla başlayan filmde de telgrafla yapılan haberleşmeye, 1915 Çanakkale Savaşı’nda posta hizmetlerine, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi yani 1970’lerdeki elle bağlanan telefona ve son olarak 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında çağımızın en güçlü iletişim araçlarından mobil ses ve internet sayesinde yaşananlara vurgu yapılıyor. Türk Telekom’un hazırladığı özel 15 Temmuz reklam filmini aşağıdan hemen izleyebilirsiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


YouTube’da ASMR’den Sonra Yeni Çılgınlık: “Study with me”

Buğra Noyan

Fare Boyutunda, PC Üreten Çılgın YouTuber

Buğra Noyan

İnternette AKN Gitti AST Geldi!

Sefa Taşkıran

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.