Türk Oyunu Steam' de Ücretsiz Oldu

Türk Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu

Abone Ol 

Türk yapımı oyun olan Rise of One Steam’de tamamen ücretsiz oldu. Bu ücretsiz oyunun bu yazımızda tanıtacağız…

takipçi satın al
takipçi satın al

Rise of One 23 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyunun geliştiriciside yayıncısıda Patriot Game Studio’dur. Strajeji ve aksiyon türünde bir oyunudur. Ayrıca çok oyunculu oynanabiliniyor. Oyununu tanıtımı ise şu şekildedir;

Türk Oyunu Steam'de Ücretsiz Oldu

Aida’nın orduları, ana kıtanın uçsuz bucaksız topraklarında Titan Uonus’u yok ettiklerinde, onun sınırsız gücünü de özgür bırakmış oldular. Bu muazzam güç, bir lanet gibi buzul toprağa işledi ve oradan geçen en gözü pek olanları sonsuza dek sürecek bir savaşın içinde tutsak etti. Rise of One, çok oyunculu çevrim içi oynanabilen bir mücadele oyunudur. Oyuncular karşılarına gelen yedi rakiple bireysel olarak mücadele ederken, sahip oldukları beş yeteneği ve bir özel yeteneği kullanarak rakiplerine üstünlük sağlamaya çalışırkar. Arenada, yalnızca hayatta kalan son kişi kazanan olur.

Türk Oyunu Steam'de Ücretsiz Oldu
Mekan, görsel olarak antik uygarlıkların izlerini taşıyan bir temaya sahip. Bunun yanında haritamız Rift Of Uonus, oyunun temel pratiğine ayak uyduracak şekilde düzenlendi. Mekan ve oynanış ilişkisi açısından hem estetik hem mekanik bir denge kurgulamaya çalıştık. Oyunun genel akışına hizmet eden bu arenaya, belirli aralıklarla oyunculara avantaj sağlayabilecek süreli ve limitli güçlendirmeler inmekte. Bu elementler hem oyunun dinamizmini arttıracak hem de rekabeti çoğaltabilecek bir potansiyele sahip. Tüm bu teorik içeriği oyuncuya sezdirmeden oyunun atmosferine, müziklerine ve karakterlerine yansıtmaya ve mekanın materyal çeşitliliğini arttırmaya özen gösterdik.

OYUN SAYFASI

Göz atın:   Valheim Sistem Gereksinimleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!