Türk Kızılayı Twitch’e Başlıyor!

Türkiye’nin en büyük yardım kuruluşlarından bir tanesi olan Türk Kızılayı, Twitch yayınlarına yakın zamanda başlayacak. Yayınlarda gelen bağışlar vb. şeyler tabi ki yardım amaçlı kullanılacak.

Gerçekten güzel bir amaç için düşünülen bu proje kapsamında Türkiye’de bulunan ünlü yayıncılar da Türk Kızılayı Twitch kanalında canlı yayınlarda yer alacaklar. Şuanda deneme aşamasında olan kanal geçen haftalarda deneme yayını açtı. Şuanda tam olarak başlanmayan yayınlara yakın zamanda başlanacağı kesin. Twitch kanalında ünlü yayıncıların yer alacağı yayınlardan gelen gelirler yardım ve destek için kullanılacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12171″]

Türk Kızılayı, Proaktif bir kurum olarak afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak. Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanındaki kuruluş. Bu tür güzel işler gerçekten bizleri mutlu ediyor. Konu hakkında detaylar geldikçe sizlere tekrardan aktaracağız. Türk Kızılayı’nın Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Kızılayı Twitch'e Başlıyor!

Göz atın:   Tekfest Ankara'nın Konukları Belli Oldu!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu