Türk Girişimcinin 295 Milyon Dolarlık Projesi!

Türk girişimcilerinden bir tanesi olan Berkay Mollamustafaoğlu’ndan inanılmaz bir başarı. Tam 295 milyon dolarlık proje!

Berkay Mollamustafaoğlu ’nun girişimi olan OpsGenie 295 Milyon dolara Atlassian’a satıldı. 2015 senesinde 589 Milyon Dolara satılan Yemeksepeti birinciliğini korurken OpsGenie projesi de ikincilikte yerini aldı.
Türk Girişimcinin 295 Milyon Dolarlık Projesi!

[sp-related style=”dark” id=”11832″] OpsGenie 6 yıl önce Ankara’da akıllı bildirim olarak tanımlanmıştı. OpsGenie, SaaS olarak çalışan, mühendislik ve operasyon takımları için tasarlanmış bir nöbet ve uyarı yönetim sistemidir. Büyük ilgi gören OpsGenie Amerika’da ofisi açılıp 10 Milyon dolar yatırım yapıldı. Kendini gün ve gün geliştirdi. 3 binden fazla ofise ulaşan bu teknoloji sistemi Atlassian’ın büyük ilgisini çekti. Berkay Mollamustafaoğlu’nun kurduğu teknoloji sistemini satın aldı.

Atlassian şirketinin öne çıkan yazılımcılara yönelik olan Jira OpsGenie’y le birlikte olup akıllı bildirimi kendi platformuna ekleyecek ve müşterilerine yeni bir sistem sunacak.

Göz atın:   Natro, 150 Milyon TL'ye team.blue Tarafından Satın Alındı
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu