Türk Girişimcinin 295 Milyon Dolarlık Projesi!

Türk Girişimcinin 295 Milyon Dolarlık Projesi!

Abone Ol 

Türk girişimcilerinden bir tanesi olan Berkay Mollamustafaoğlu’ndan inanılmaz bir başarı. Tam 295 milyon dolarlık proje!

Berkay Mollamustafaoğlu ’nun girişimi olan OpsGenie 295 Milyon dolara Atlassian’a satıldı. 2015 senesinde 589 Milyon Dolara satılan Yemeksepeti birinciliğini korurken OpsGenie projesi de ikincilikte yerini aldı.
Türk Girişimcinin 295 Milyon Dolarlık Projesi!

[sp-related style=”dark” id=”11832″] OpsGenie 6 yıl önce Ankara’da akıllı bildirim olarak tanımlanmıştı. OpsGenie, SaaS olarak çalışan, mühendislik ve operasyon takımları için tasarlanmış bir nöbet ve uyarı yönetim sistemidir. Büyük ilgi gören OpsGenie Amerika’da ofisi açılıp 10 Milyon dolar yatırım yapıldı. Kendini gün ve gün geliştirdi. 3 binden fazla ofise ulaşan bu teknoloji sistemi Atlassian’ın büyük ilgisini çekti. Berkay Mollamustafaoğlu’nun kurduğu teknoloji sistemini satın aldı.

Atlassian şirketinin öne çıkan yazılımcılara yönelik olan Jira OpsGenie’y le birlikte olup akıllı bildirimi kendi platformuna ekleyecek ve müşterilerine yeni bir sistem sunacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu