«
Tüm io Oyunlarını Bir Yerden Oynayın İnternet Haberleri Sponsorlu

Bilgisayarda oyun oynamayı seven ama son teknoloji oyunları kaldıracak seviyede sistemleri olmayan çoğu insan web tabanlı oyunlar oynamaya tercih ediyor. İnternet ile oynanılan bu oyunlar boş vakitleri eğlenceye çevirmek için birebir.

www.io-oyun.com ise bize son yılların popüler gözdesi haline gelmiş, io oyunları sunuyor. Bildiğimiz üzere .io isimli oyunlar son 2 senedir, birçok bilgisayar oyuncusunu kendine çekmişti.

io Web tabanlı oyunlar arasında en çok sevilen oyunlar içinde slither io oyunları , agar io oyunları, başta olmak üzere birçok birbirinden farklı çeşidi bulunuyor. io-oyun.com, Tamamen ücretsiz bir şekilde wormax io gibi bir çok .io tabanlı oyunu bize tek bir platform üzerinden sunuyor.

.İO OYUNLAR NEDEN POPÜLER OLDU

İlk başta agar adı verdikleri yem yedikçe büyüyen ve kendinden küçükleride yiyebilen bir yuvarlağın hikayesi aslında agar hemen ardında biraz daha farklı eski tarz oyunlar yapsalarda agar da elde ettiklerini başarıyı yakalamadılar. Bunun ardında slither.io adı altında eski telefonlarda bulunan yılan oyununu 3 boyutlu olarak bize sundular. Slitherinde agarda ki gibi oyundaki hedef olarak yemleri yemek ve kendinden küçük yılanları yem niyetine yemek böylelikle oyundaki ağ da 1.sıraya yerleşmek.

Agar da yaşanılan başarıyı slither oyunuyla da kazanmış oldular. Bu sefer bunu daha farklı değerlendirmek isteyen ekipler dünyanın %65 – 70 aralığında cep telefonunun kullanıldığı göze alınarak slither oyunun mobil sürümünü yaptılar. İnternet tabanlı olarak oynanılan bu oyunları io-oyun.com bizlere farklı sitelere girmeden kurtararak tek bir site üzerinden tüm bu io oyun çeşitlerini oynamamızı sağlıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *