Tüm Dünya 16. YGA Zirvesi’ni İzleyecek - TeknoDiot.com

Tüm Dünya 16. YGA Zirvesi’ni İzleyecek

Abone Ol 

Young Guru Academy (YGA), 25 Kasım Cumartesi günü ilham veren birlikte başarma hikâyelerinin konuşulacağı ve bu sene 16’ncısı düzenlenecek.

YGA Zirvesi’ne imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin 81 ilinden binlerce başvuru arasından özenle seçilmiş 2 bin 5 yüz lise ve üniversite öğrencisinin katılacağı YGA Zirvesi’nde gençler, Ali Koç, Prof. Mehmet Toner, Murat Özyeğin gibi iş dünyası ve akademinin önde gelen isimlerinden YGA Hayal Ortakları ve YGA mezunlarının ilham veren konuşmalarını dinleyecek.  Dünya çapında ödüller alış sosyal inovasyon projelerinin başarı reçetelerinin de paylaşılacağı zirve, ilk kez www.canli.yga.org.tr adresinden tüm dünyadan canlı olarak izlenebilecek.

17 yıl önce inovasyon temelli sosyal girişimlerle dünyayı dönüştürmek amacıyla kurulan Young Guru Academy (YGA), 25 Kasım’da  “birlikte başarma”nın gücünün konuşulacağı 16. YGA Zirvesi’ne imza atmaya hazırlanıyor. Binlerce başvuru arasından seçilen iki bin beş yüz öğrenci zirvede iş dünyası ve akademinin duayenleriyle bir araya gelecek. Sosyal inovasyonların ve başarı hikâyelerinin konuşulacağı zirve ilk kez www.canli.yga.org.tr adresi üzerinden tüm dünyadan canlı olarak takip edebilecek.

https://teknodiot.com/iste-steve-jobsin-basari-sirlari-1586.html

YGA 2017 Başlıyor!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Tüm Dünya 16. YGA Zirvesi’ni İzleyecek

Zirvede gençler, dünya çapında bugüne kadar inovasyon ve teknoloji alanında 10’dan fazla ödül alan YGA’nın, dünyanın en akıllı bastonu WeWalk, Türkiye’nin ilk yüzer güneş enerjisi sistemi Hydrosolar, 200 bin engellinin hayatını kolaylaştıran platform Hayal Ortağım ve bilimi sevdiren TWIN Bilim Seti’ni de YGA mezunlarından dinleme şansını yakalayacak.

Tüm gün sürecek olan zirvede; Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç,  Harvard-MIT Profesörü Mehmet Toner,  Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu, TAV CEO’su Sani Şener, NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, FIBA Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Great Place To Work CEO’su Michael Bush, Vestas CEO’su Olcayto Yiğit, Coca Cola Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozer, AGT Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Söylemez, CNNTürk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş, YGA Başkanı Asude Altıntaş Güray ve YGA Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman öğrencilere gelecek hedefleri için yol gösterecek.Tüm Dünya 16. YGA Zirvesi’ni İzleyecek

Göz atın:   Dört Kameralı Huawei P20 Lite 2019 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu