Tüm Android Cihazlar İçin Android One Launcher Çıktı! (İNDİR)

Tüm Android Cihazlar İçin Android One Launcher Çıktı! (İNDİR)

Abone Ol 

Google’ın saf (stock) Android sürümlerine sahip Android cihazlara Android One cihazları denmekte. Android One cihazlarda bulunan Launcher tüm cihazlar için çıkışını yaptı.

Tüm telefonlara artık Android One Launcher yüklenebiliyor. İşte APK dosyası sizlerle. Google, Android One programını geçtiğimiz yıllarda başlatmış ve bu program kapsamında gelen telefonların tamamında Android One Launcher adını taşıyan  başlatıcı arayüzlerini sahip olarak satışa sundu. Saf Android sürümlerinde hoş ve sade bir görsellik katmakta.

Android One Launcher’ın APK. dosyasını yayınlayan AmirZ, bu başlatıcıyı tüm Android telefonlarda kullanma imkanı sunuyor. İlk olarak Android cihazınıza Android One Launcher’ı kurmak için Root yetkisine sahip olmanıza asla gerek yok. Android One Launcher‘ı buradan indirebilirsiniz. Not, uygulamayı yüklerken oluşan sorunlardan teknodiot.com sorumlu tutulamaz.

Tüm Android Cihazlar İçin Android One Launcher Çıktı! (İNDİR)

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Göz atın:   Microsoft'dan Yazılımcılara Özel Güzel Bir Etkinlik

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu