teknodiot.com
   
     

Tubidy: Sınırsız Müziğin Mobil Platformu

Tubidy: Sınırsız Müziğin Mobil Platformu İnternet Haberleri Sponsorlu

İnsanların mobil cihazlarda ve bilgisayar başında otururken, çoğu zaman ilk yaptıkları eylem müzik dinlemektir. Kişi, kendisine ya da yakınlarında müzik dinletirken genelde videolu müzik sitelerinden faydalanmakta. Bu da internetin hızına bağlı olarak zaman zaman aksaklıklar yaşanmasına, hatta çoğu zaman müziğin dinlemez duruma gelmesine yol açabilmektir. mp3 indir  müzik severler için hem videolu hem de mp3 şeklinde milyonlarca şarkı ve videoluk müzik arşivinin kapılarını açıyor. Tek yapılması gereken www.mp3indir5.com üye olmak ve müziğin ruhla birleşmesine imkân vermek.

Tubidy İle Çalma Listesi Oluşturma

Tubidy, arama kısmına yazılan her türlü içerikteki şarkıyı veya videoyu anında listelemektedir. Dinlenmek istenilen müzikler seçildikten sonra sayfanın alt kısmında bulunan Add to Playlist botununa tıklanarak, videoyu ya da şarkıyı çalma listesine eklemek mümkün. Bu yönü ile rakiplerini büyük bir farkla geçmiş olan Tubidy, tek tek şarkı seçip dinlemek ve sonra tekrar arama yaparak yeni bir şarkı dinlemek yerine, birçok şarkı seçimini yapmaya ve seçilen şarkıların bedava mp3 indir ile liste halinde dinlenmesine olanak sağlıyor. Üstelik hazırlanan Playlist’ e kişisel bir isim de vermeyi kullanıcılarına sunan Tubidy, listede şarkılar çalınırken bile, yeni şarkılar arayabilmeye imkân tanıyarak, bunlarında listeye dâhil edilebilmesini sağlamakta.

Tubidy Mp3 ve Video İndirmek

Bunun için öncelikle izlenmek istenen videoyu arama yaparak bulduktan sonra, videoya tıklayarak açılan sayfadaki format seçilir. Seçim yapıldıktan sonra, açılan yeni sayfada da tekrar format seçilerek, istenilen youtube mp3 indir mp4 ya da hangi formatta isteniliyorsa o formatta hızlıca video indirmek mümkün.