TeknoDiot
     
     
     

Shadow of the Tomb Raider İçin Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

Shadow of the Tomb Raider İçin Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

NVIDIA, Shadow of the Tomb Raider için Ansel ve Highlights desteği sağlayan yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı.

Güncelleme, aynı zamanda Assetto Corsa Competizione, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout açık beta, Dying Light: Bad Blood ve Insurgency Sandstorm için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce kullanıcılarına yeni özellikler eklemek için bir dağıtım mekanizması olarak kullanılıyor. Yeni Game Ready sürücüsü, Shadow of the Tomb Raider’ın yanı sıra Dying Light: Bad Blood’a da NVIDIA Highlights desteği getiriyor.

Shadow of the Tomb Raider İçin Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

Hightlights, oyun içerisindeki en önemli başarıları video olarak kaydediyor. Oyunla tamamen bütünleşen, boss savaşları ya da “Killing Spree” gibi mükemmel anları ShadowPlay teknolojisini kullanarak otomatik olarak kaydeden Hightlights, başarı anlarını oyun sonrasında “Highlight Reel”de göstererek yeniden yaşamaya veya Facebook, Youtube ve Weibo’da paylaşmaya imkân tanıyor.

Shadow of the Tomb Raider ve Insurgency Sandstorm’a Ansel desteği!

Yeni Game Ready sürücüsü Shadow of the Tomb Raider’ın yanı sıra Insurgency Sandstorm’a da Ansel desteği getiriyor.

NVIDIA Ansel, oyun içi ekran görüntüsü yakalama konusunda bir devrim niteliği taşıyor. Ansel ile istenilen açıdan çekilebilen ekran görüntülerine filtre uygulanabiliyor, yüksek çözünürlüklü HDR görüntüler yakalanabiliyor ve kaydedilen görseller akıllı telefon, PC, VR gözlük aracılığıyla 360 derece paylaşılabiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BİM, Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Satacak! (300 TL’lik Red Dead Redemption 2 Hediye)

Buğra Noyan

PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor! (Erangel Görsel Güncelleme)

Buğra Noyan

Twitch’de Serhat Akın Rüzgarı!

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.