Tomb Raider Filminin İlk Fragmanı Geldi - TeknoDiot.com

Tomb Raider Filminin İlk Fragmanı Geldi

Abone Ol 

2013’deki Tomb Raider ve 2015’deki Rise of the Tomb Raider oyunlarında ne kadar kaliteli bir biçimde ekrana yansıtılmıştı.

takipçi satın al
takipçi satın al

2001 yılı yapımlı başrolünde Angelina Jolie’nin Tomb Raider filmlerini hatırlıyor musunuz? Fantastik, Gerilim filmi olarak geçmişti. Yine yeni filmde de Lara Croft’un hikayesi anlatılacak.

:: İşte Hollywood Filmlerinin Görsel Efektlerinin Öncesi ve Sonrası

:: John Wick 3 Geliyor!

Oyunları kadar filmleri de sevilen Tomb Raider’ın ilk fragmanı geldi. Başrolünde Danimarkalı Kız ve Ex Machina filmlerinden tandığımız İsveçli aktris Alicia Vikander‘in yer alacağı Tomb Raider filmi, tıpkı 2013’deki aynı adlı oyunda olduğu gibi genç ve tecrübesiz bir Lara Croft’un hikâyesini anlatacak. 16 Mart 2018‘de beyaz perdeye gelecek filmin ilk fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Göz atın:   Steam'de Tomb Raider Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu