TeknoDiot.com
   
   

Tom Clancy’s The Division 2 Duyuruldu!

Tom Clancy's The Division 2 Duyuruldu!

The Division 2, Ubisoft tarafından resmen duyuruldu! Ubisoft’un sevilen oyunlarından bir tanesi olan The Division serisinin ikinci oyunu dün duyuruldu.

The Division tekrar hayat buluyor ve ikinci oyunu daha merak uyandırıyor. Ubisoft‘un yayıncılığını üstlendiği ve yapımcılık koltuklarında Massive Entertainment, Red Storm ve Ubisoft Reflections’ıb bulunduğu The Division 2 dün bir etkinlikte duyuruldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”12963″]

Tom Clancy's The Division 2 Duyuruldu!

Herkes onu The Division olarak bilse de tam ismi Tom Clancy’s The Division’ın konu içeriği kıyamet sonrası senaryosuydu. Oyuncular tarafında da oldukça beğenilen bu senaryo ile yola devam edecek. Devasa boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çökmüş ve devletin sağladığı hizmetler sekteye uğramıştı. Su ve yemekten yoksun kalan toplum, yalnızca birkaç gün içinde kaosa sürüklenmişti. Division ajanları; gerek salgının sebebini bulup ortadan kaldırmak, gerekse karmaşayı engellemek için yollanmışlardı.

[ilgiliicerik icerik_id=”12935″]

Bir önceki oyun 8 Mart 2016’da piyasaya sürülmüştü ve 2 yılın ardından aynı gün yani 8 Mart 2018 tarihinde duyuruldu. The Division 2 oyunu Xbox One, Sony PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Son olarak da ilk oyun olan The Division, Nisan ayında yeni genişleme paketleri ile zenginleştirilecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.