Tom Clancy’s The Division 2 Duyuruldu!

The Division 2, Ubisoft tarafından resmen duyuruldu! Ubisoft’un sevilen oyunlarından bir tanesi olan The Division serisinin ikinci oyunu dün duyuruldu.

The Division tekrar hayat buluyor ve ikinci oyunu daha merak uyandırıyor. Ubisoft‘un yayıncılığını üstlendiği ve yapımcılık koltuklarında Massive Entertainment, Red Storm ve Ubisoft Reflections’ıb bulunduğu The Division 2 dün bir etkinlikte duyuruldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”12963″]

Tom Clancy's The Division 2 Duyuruldu! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Herkes onu The Division olarak bilse de tam ismi Tom Clancy’s The Division’ın konu içeriği kıyamet sonrası senaryosuydu. Oyuncular tarafında da oldukça beğenilen bu senaryo ile yola devam edecek. Devasa boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çökmüş ve devletin sağladığı hizmetler sekteye uğramıştı. Su ve yemekten yoksun kalan toplum, yalnızca birkaç gün içinde kaosa sürüklenmişti. Division ajanları; gerek salgının sebebini bulup ortadan kaldırmak, gerekse karmaşayı engellemek için yollanmışlardı.

[ilgiliicerik icerik_id=”12935″]

Bir önceki oyun 8 Mart 2016’da piyasaya sürülmüştü ve 2 yılın ardından aynı gün yani 8 Mart 2018 tarihinde duyuruldu. The Division 2 oyunu Xbox One, Sony PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Son olarak da ilk oyun olan The Division, Nisan ayında yeni genişleme paketleri ile zenginleştirilecek.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı