TeknoDiot.com
   
     

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’de Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru!

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam’de en iyi çıkış yapan oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’de yeni bir oyun içi rekor geldi.

Rainbow Six: Siege oyunu aslında çok da başarılı işlere imza attı. Hatta oyunun çıkıştan sonra düşüşe geçeceği ve yavaş yavaş öleceği bile düşünülmüştü. İlk günkü gibi ilgi yok sanılıyor ancak gerçekten belli oyuncu kitlesi yer alıyor. Düşer dedikleri Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, öyle düşünenlerin tam tersine bir grafik sergiledi. Oyuna gelen güncellemeler ve son olan süper gözüken Operation White Noise güncellemesinin ardından da kendisi için son derece önemli şekilde daha da ilerledi.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

 Operation White Noise‘un yayınlanmasıyla birlikte Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘ın  toplam oyuncu sayısının da 25 milyonu aştığını duyurmuştu. Güncelleme ve gelen yenilikleer ile birlikte oyuncuları aktfi şekilde oyuna sürüklemekle birlikte Rainbow Six Siege kesinlikle doğru yolda ilerliyor. 2016 Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’da eş zamanlı oynayan oyuncu sayısı en fazla 50 binler civarında geziyordu. Şuana bakıldığında ise eş zamanlı oyuncu sayısına göre Steam’in en popüler dördüncü oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege yer alıyor. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege 100.000 eş zamanlı oyuncuya ulaştı. 

Assassin’s Creed serisinin yapımcısı Ubisoft’un ellerinden çıkan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için bir açıklama gelmişti. Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’ı yalnızca 2018 içinde destekleyip bırakmayacak, şimdiden 2019 için de oyunun destekleneceğini açıkladılar bile. Böylelikle oyuncuyu güncel tutuyor ve destek kesilecek diye korkan oyuncuları da aralarına katıyor. Bu açıklamayı erkenden yapması hayli avantajlı olmuş diyebiliriz.