Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Yeni Operatörlerini Duyurdu!

Hala kendinden söz ettiren yapımlardan biri olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuna eklenecek yeni üç operatörünün tanıtımını geçtiğimiz gün yaptı.

Yeni harita ile birlikte gelecek olan üç operatörün bulunduğu White Noise yeniliklerinin tanıtımı geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un resmi kanalı tarafından yapıldı. Şimdi bu yeni operatörler neymiş ne değilmiş biraz inceleyelim.

https://teknodiot.com/animoji-butun-akilli-telefonlarda-kullanilabiliyor-durumda-6079.html

Dokkaebi

Güney Koreli bir saldırı operatörü olan Dokkaebi 2 hareket hızı ve 2 zırh korumasına sahip. Hacker olan bu operatörümüz özellikle sinsice saklanmış savunma takımı için tam bir baş belası haline gelecek. Kullandığı özel cihaz sayesinde savunma takımının telefonlarını oldukça güçlü bir titreşim ile çaldıracak ve savunma takımı oyuncuları telefonunu kapatmaz ise uzun bir süre daha çalmaya devam edecek. Bir diğer özelliği ise ölen savunma takımı operatörlerinin telefonlarını kullanarak savunma takımının kameralarına sızabilecek.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Yeni Operatörlerini Duyurdu!


Vigil

Güney Koreli savunma takımı operatörü olan Vigil, 3 hareket hızı ve 1 zırh korumasına sahip. Dronelara karşı saydam bir forma girebiliyor ama hareket etmediği sürece. Hareket ettiğinde ise dış hatlarında oluşan piksellenme ile Vigil artık o kadar da saydam olmuyor. Üstelik IQ operatörünün özel yeteneği olan “Elektronik Dedektör” sayesinde Vigil’ın yerini tespit edebiliyor. Bununla da kalmayıp Jackal, yine özel yeteneği ile Vigil’ın ayak izlerini takip edebiliyor. Bu arada özel yeteneğini kullanırken tıpkı Caveira gibi ayak seslerinin azaldığını da unutmadan yazayım.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Yeni Operatörlerini Duyurdu!


Zofia

Doğru kullanıldığı yerlerde çok fazla yardımı bulunacak 2 hareket hızı ve 2 zırh korumasına sahip Polonyalı bir saldırı takımı operatörümüz. Kendisi Ela’nın kız kardeşi olup özel silahı olan “KS79 Lifeline” adlı çift namlu bir bomba atar kullanmakta. İki farklı atış modu bulunan bu özel silahında normal bomba ve Ela’nın tuzağı veya Echo’nun dronundan gönderdiği sarsıcı dalgalar gibi etki eden, sersemletici bombası bulunmakta. Bu savaşçı operatörümüz düştüğü zaman kendi kalkabiliyor ama her şeyin bir bedeli var ki Zofia da bunu 49 canı ile ödüyor. Yani Zofia eğer kendisi yerden kalkar ise 1 can ile yoluna devam etmek zorunda.

Göz atın:   Horizon Zero Dawn Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Yeni Operatörlerini Duyurdu!

Ubisoft’un resmi kanalından yayınlanan video;

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu