TeknoDiot.com
   
     

The Witcher Filmi 2018’de Geliyor: Fragman Yayınlandı

The Witcher Filmi 2018’de Geliyor: Fragman Yayınlandı Oyun Haberleri Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

The Witcher serisi film oluyor. 2018’de yayınlanacak olan hayran filmi için ilk fragman yayınlandı.

Alzur’s Legacy yakında çıkacak olan The Witcher hayran filmi için yeni bir fragman yayınladı. Witcher evreni üzerine hazırlanan yeni film 55 dakika uzunluğunda olacak ve isim olarak da ‘Half a Century of Poetry Later’ belirlendi. The Witcher, Polonya menşeli bir kitap / oyun olduğu için yayınlanan fragman da Lehçe dilinde. Dolayısıyla eğer İngilizce biliyorsanız, izlerken altyazıları aktif etmenizi öneririz.

The Witcher Filmi 2018’de Geliyor: Fragman Yayınlandı Oyun Haberleri Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/2017nin-en-cok-izlenen-filmleri-belli-oldu-6578.html

Açıkçası fragmana baktığımızda Geralt’ın saç rengindeki uyumsuzluk ve bazı ses problemleri haricinde bir hayran filmi olarak her şey harika gözüküyor. Kostümler bu bütçeli bir yapıma göre başarıyla hazırlanmış ve efektler de hiç fena değil. Aynı zamanda sahnelerde de oyuna sadık kalındığını anlayabiliyoruz. Dolayısıyla şimdiden The Witcher hayran filmi heyecan uyandırıyor.

Dürüst olmak gerekirse, bu fan filmi bir The Witcher oyunu gibi hissettiriyor. Kolaylıkla oyunla benzerlikleri fark edebiliyorsunuz ve Alzur’s Legacy de bunlara uygun şekilde senaryoyu tasarlamış. Tabii ki bütçenin de ortalama bir hayran filmine göre fazla olduğu anlaşılıyor. Muhtemelen biraz daha iyi oyunculuk ve ses düzenlemeleri katılırsa, her şey kusursuz olacaktır.

The Witcher hayran filminin Haziran 2018’de çıkması beklenirken, şimdilik aşağıdaki fragmanla yetinebilirsiniz.

Kaynak: TT