The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One X Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com

The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One X Güncellemesi Yayınlandı

Abone Ol 

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Xbox One X sürümü için güncellemesi yayınlandı. CD Projekt Red Witcher 3: Wild Hunt için 4K modlar geldi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Uygun ekranlar için 4K modunda yüksek kalitede: Ekran görüntüsü, doku filtreleme, ortam aydınlatması ve gölge performansı sunuluyor. The Witcher 3: Wild Hunt’ın 4K moduna uygun monitörlerle performansı oyunculardan tam not aldı. Performans modunda ise oyunun 60 FPS modunda çalışması büyük bir artı. Performans modu için sunulan 1080p-4K arasındaki çözünürlük dereceleri aynı zamanda size uygun seçenekler barındırıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One X Güncellemesi Yayınlandı

The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One platformu performans modunda ve 4K modunda aynı zamanda HDR(Yüksek Dinamik Aralığı) desteği de bulunuyor. Oyunun geliştiricisi CD Project Red, The Witcher 3: Wild Hunt PlayStaton 4 Pro platformu için de HDR desteğinin geleceğini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Geçtiğimiz aylarda PlayStation 4 Pro güncellemesi alan oyun her platform için gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

Kaynak: DP

Göz atın:   Cyberpunk 2077 DLC Paketleri Ücretsiz Olacak!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu