The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One X Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com

The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One X Güncellemesi Yayınlandı

Abone Ol 

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Xbox One X sürümü için güncellemesi yayınlandı. CD Projekt Red Witcher 3: Wild Hunt için 4K modlar geldi.

Uygun ekranlar için 4K modunda yüksek kalitede: Ekran görüntüsü, doku filtreleme, ortam aydınlatması ve gölge performansı sunuluyor. The Witcher 3: Wild Hunt’ın 4K moduna uygun monitörlerle performansı oyunculardan tam not aldı. Performans modunda ise oyunun 60 FPS modunda çalışması büyük bir artı. Performans modu için sunulan 1080p-4K arasındaki çözünürlük dereceleri aynı zamanda size uygun seçenekler barındırıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One X Güncellemesi Yayınlandı

The Witcher 3: Wild Hunt Xbox One platformu performans modunda ve 4K modunda aynı zamanda HDR(Yüksek Dinamik Aralığı) desteği de bulunuyor. Oyunun geliştiricisi CD Project Red, The Witcher 3: Wild Hunt PlayStaton 4 Pro platformu için de HDR desteğinin geleceğini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Geçtiğimiz aylarda PlayStation 4 Pro güncellemesi alan oyun her platform için gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Kaynak: DP

Göz atın:   PUBG Mobile 8. Sezon Yenilikleri Neler? PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu