The Witcher 3: Wild Hunt Hangi Platformda Daha İyi Dersiniz? - TeknoDiot.com

The Witcher 3: Wild Hunt Hangi Platformda Daha İyi Dersiniz?

Abone Ol 

Oyun dünyasının sevilen yapımlarından biri olan The Witcher’ın yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt hangi platformda daha iyi sizce?

takipçi satın al
takipçi satın al

The Witcher 3: Wild Hunt, kısa bir süre önce PlayStation 4 Pro için geliştirmiş olduğu güncellemeyle CD Project Red tarafından oyuna 4K desteği gelmişti. The Witcher 3’ün hangi platformda sizce daha iyi performans ve görüntü kalitesi sunuyor olabilir?

:: Sony, PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı!

::  Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

The Witcher 3: Wild Hunt’ın güncellemesinden sonra yapılan bir karşılaştırmada The Witcher 3: Wild Hunt’ın tüm çıkış yaptığı platformlar karşılaştırıldı. PlayStation 4 Pro platformundan ulaşılan oyunun özellikle grafikleri ile ön plana çıktığı görülüyor. Yani PC değil, Xbox One platformu değil Sony’nin sevilen oyun konsolu PlaySattion 4 Pro’da daha etkili bir performans sunmakta. Kısa bir zaman sonra aynı güncellemenin Xbox One X için de geleceği duyuruldu.

Göz atın:   Netflix, The Witcher'a Yeni Katılan İsimleri Paylaştı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu