TeknoDiot
     
     
     

The Witcher 3: Wild Hunt Hangi Platformda Daha İyi Dersiniz?

The Witcher 3: Wild Hunt Hangi Platformda Daha İyi Dersiniz?

Oyun dünyasının sevilen yapımlarından biri olan The Witcher’ın yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt hangi platformda daha iyi sizce?

The Witcher 3: Wild Hunt, kısa bir süre önce PlayStation 4 Pro için geliştirmiş olduğu güncellemeyle CD Project Red tarafından oyuna 4K desteği gelmişti. The Witcher 3’ün hangi platformda sizce daha iyi performans ve görüntü kalitesi sunuyor olabilir?

:: Sony, PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı!

::  Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

The Witcher 3: Wild Hunt’ın güncellemesinden sonra yapılan bir karşılaştırmada The Witcher 3: Wild Hunt’ın tüm çıkış yaptığı platformlar karşılaştırıldı. PlayStation 4 Pro platformundan ulaşılan oyunun özellikle grafikleri ile ön plana çıktığı görülüyor. Yani PC değil, Xbox One platformu değil Sony’nin sevilen oyun konsolu PlaySattion 4 Pro’da daha etkili bir performans sunmakta. Kısa bir zaman sonra aynı güncellemenin Xbox One X için de geleceği duyuruldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iOS 11 Yuvarlak Simge Modu Cihazınıza Hava Katacak

Buğra Noyan

The Surge 2 Premium Edition İçin Fragman Yayınlandı

Buğra Noyan

Netmarble’ın Yepyeni Oyunu: The Seven Deadly Sins: Grand Cross

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.