The Last of Us Part II Geliştiricileri Yeni Karakterleri Gösteriyor!

Daha önceden Westworld televizyon serisinde Elsie Hughes rolü ile karşımıza çıkmış olan Shannon Woodward, şu anda Naughty Dog ile The Last of Us Part II projesi üzerinde çalışıyor.

Aslında ilk açıklamalara göre Shannon Woodward, proje içerisinde daha farklı bir role sahipti. Kamera arkasında olan bir role. Fakat son birkaç haftadır, belki de aydır, bu karakteri kamera önünde görmeye başladık. Yani, Shannon Woodward da oyun içerisinde bir karakter olacak. Peki, kim olacak? Bu sorunun cevabını Shannon Woodward kendisi vermeyi çok istiyor ama belli ki veremiyor.

https://teknodiot.com/ekonomi-bakani-nihat-zeybekci-bitcoin-hakkinda-konustu-8359.html

Neil Druckmann‏, Twitter üzerinden paylaştığı yeni bir gönderide, bir görsel paylaştı ve, “Karakterinin açıklanmasını beklemek…” gibisinden bir şey yazdı. Bu gönderideki fotoğrafta ise tabii ki biraz üzgün bir halde Shannon Woodward vardı. Ayrıca, aynı gönderinin altında, herkesin Ellie’nin annesi olduğunu düşündüğü Laura Bailey de, “Onun acısını anlayabiliyorum.” yazdı. The Last of Us 2 içerisinde Shannon Woodward tam olarak nasıl bir role sahip olacak, bilemiyoruz ama daha önce yayımlanan kamera arkası fotoğraflarında kendisi bir atın üzerinde, arkasında bir bebek ve elinde bir tüfek ile görünüyordu.

Kaynak: LeG

Göz atın:   The Last of Us Part II'nin Oynanış Videosu Yayınlandı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu