TeknoDiot
     
     
     

The Forest’ın Nihayet Tam Sürümü Çıkıyor!

The Forest'ın Nihayet Tam Sürümü Çıkıyor!

Endnight Games bugün yaptığı duyuruyla erken erişimde olan, ormanlarda geçen ve hayatta kalma oyunu olan The Forest 4 yıl sonra 30 Nisan 2018’de  tam sürümü çıkıyor. Yeni özellikler ve yeni eşyalar ekleniyor. Detaylar Haberimizde.

[ilgiliicerik icerik_id=”14669″]

The Forest'ın Nihayet Tam Sürümü Çıkıyor!

Yaklaşık olarak 4 yıl erken erişimde olan The Forest nihayet 4 yıl sonra tam sürümü çıkıyor. Oyuna yeni eşyalar ve yeni özellikler eklenecektir. Oyun oldukça canlı bir dünya sunan, adı gibi ormanlar içinde geçen The Forest’te değişen iklim var ve çevreyle neredeyse tamamen etkileşime geçmek mümkün. Bu sırada bitkiler büyüyor ve ölüyor, kestiğiniz ağaçları malzemeye çevirirken yeni ağaçlar çıkıyor ve ağaç modellemeleri de ilk hâline göre çok daha yeni ve ayrıntılı, aynı zamanda karşınıza keşfedebileceğiniz çok sayıda mağara ve yeraltı gölü çıkıyor. Ayrıca 30 Nisan’a kadar oyuna fiyat artışı olmadan sahip olabilirsiniz. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

The Forest'ın Nihayet Tam Sürümü Çıkıyor!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Haftanın En Çok Satan Oyunları (14-20 Ocak)

Buğra Noyan

LoL’ın Yeni Sezon İçin Hazırlanan Videosu Büyük İlgi Gördü

Buğra Noyan

DOOM 64, DOOM Eternal’ın Ön Sipariş Bonusları Arasında Yerini Alıyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.