TeknoDiot
     
     
     

The Evil Within 2’den Yarım Saatlik Oynanış Videosu Sızdırıldı

The Evil Within 2'den Yarım Saatlik Oynanış Videosu Sızdırıldı

Biz fani oyuncular bunu bilmiyoruz belki ama fuarlarda bazı oyunlar kapalı kapılar arkasında basına özel olarak gösteriliyor.

Bizim de genelde ruhumuz duymuyor. İşte The Evil Within 2 de onlardan birisiydi,Gamescom 2017’de basına oyunun oynanabilir bir demosu gösterildive bu video hakkında izlenimlerini yazabilecek olsalar da görüntülerin herhangi bir kısmını yayınlamaları veya yüklemeleri yasaktı.

Yasak dedin mi o yasağı delecek birileri çıkabiliyor işte. The Evil Within 2’de de aynısı oldu, birisi gizlice kaydettiği oynanış videosunu YouTube’a yükledi. Videonun YouTube’dan silinmesi pek de uzun sürmedi ama bir kere internete düşen bir şeyin tamamen ortadan kaldırılması hiç de kolay değil. İşte o video sonrasında Daily Motion, Veoh, Streamable gibi çeşitli sitelere yüklendi. Hiçbir video uzun süre hayatta kalmıyor, dolayısıyla aşağıdaki video da uzun ömürlü olmayabilir. O yüzden eğer The Evil Within 2 aşeriyorsanız imkanınız varken sonuna kadar izlemenizi öneririm.

Oyunun Gamescom demosu 2. ve 3. bölümleri konu alıyor. 2. bölüm senaryoya bağlı olarak ilerlese de 3. bölüm karşımıza açık bir dünya çıkarıyor. Ayrıca yine YouTube’a yüklenen bir videoda da yan görevlerden birini görüyoruz, bu videonun da silinmesi an meselesiolabilir.

The Evil Within 2, 13 Ekim Cuma günü yayınlanacak ve PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dijital Saat

Buğra Noyan

Minecraft Dungeons’ın Büyük DLC’si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Buğra Noyan

Motorola Razr Çıkış Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.