The Crew 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı - TeknoDiot.com

The Crew 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Abone Ol 

Ubisoft bugün yayınladığı yeni bilgi ile The Crew 2’nin çıkış tarihini ve ön sipariş bilgilerini açıkladı.

Ubisoft’un yaptığı açıklamaya göre oyun, 16 Mart‘da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Bununla birlikte, eğer oyunun duyurulan birden çok sürümünden bir tanesini ön sipariş yaparsanız, oyunu 13 Mart’da oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdilik, The Crew 2‘nin üç farklı versiyonu bulunmakta. Arzu eden oyuncular oyunun Standard, Deluxe ve Gold versiyonlarınan birini ön sipariş yapabilirler. Her versiyonun kendine özgü bir içeriği varken, hangi versiyonu satın alırsanız alın Legendary Motors Pack’e sahip olacaksınız. Bu paket Mercedes-AMG X 63, Touring Car 2016 ve Harley-Davidson Iron 883 2017′yi içinde bulunduruyor.

Oyunun Standard versiyounun fiyatı $59.99 ve bahsettiğim Legendary Motors Pack dışında başka bir ekstra içerik buundurmuyor. Deluxe versiyonu $69.99 fiyat etiketine sahip ve içerisinde, Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Abarth 500 2008 Monster Truck Edition, Pilatus PC-21 aerobatics plane ve üç adet karakter kostümü içeren Motorsports Deluxe Pack bulunduruyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Son olarak, oyunun Gold versiyonu mevcut. İki adet araç paketi ve season pass içeren Gold, dijital olarak $99.99, kutulu olarak ise $109.99 fiyat etiketlerine sahip. Oyunun bu versionunu kutulu oalrak satın alanlar aynı zamanda özel bir kutuya da sahip olacak.

Kaynak
Göz atın:   Yeni Assassin's Creed Oyunu Ne Zaman Gelecek?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu