Testi Çöz, LG G7 ThinQ Kazan!

LG G7 ThinQ ve LG Q7+ ürün videolarını izle, sorulara doğru cevap ver. 1 adet LG G7 ThinQ veya LG Q7+’dan birini kazanma şansını yakala!

Yarışma, 20 Temmuz – 20 Ağustos 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir. LG G7 ThinQ, pil ömrü verimliliğini en üst düzeye çıkarırken ekrana ilave beyaz pikseller ekleyerek çarpıcı görüntü netliği ve parlaklığı sunuyor.

G7 ThinQ yaratıcı bir göz sağlar, böylece mükemmel çekimler yapabilirsiniz. AI CAM, çerçevenizdeki nesneleri analiz eder ve resminizin nasıl iyileştirileceğine dair basit öneriler sunar. Çok karanlık olduğunu algılayan ve her çekimin parlaklığını otomatik olarak artıran akıllı bir kamera ile her anı en iyi şekilde yakalayın.

KATILIM KOŞULLARI

∙ Yarışma, 20 Temmuz – 20 Ağustos 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir. Kazananlar 28 Ağustos tarihinde www.g7kazandiriyor.com kampanya sayfasında açıklanacaktır.

∙ Yarışmada, G7 ThinQ ve Q7+ ürün videosu ile ilgili olan 8 soruya da doğru cevap verip, ve açık uçlu olan son soruya yorumunu yazan kullanıcılar 1 adet G7 ThinQ ve 1 adet Q7+ kazanma şansı yakalayacaktır.

∙ Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki T.C vatandaşları katılabilir. 18 yaş altı katılımcılar katılıp davetiye kazansa bile yararlanamayacaktır.

∙ Hediye kazanan talihliler ile sisteme girdikleri kişisel bilgiler (ad, soyad, telefon numarası, emaıl adres ve address) üzerinden iletişime geçilecektir. Bu bilgileri sağlamış olmak ile,bu bilgilerin LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından kaydedilmesine, kullanılmasına ve de gerekli hallerde ana şirketi ve diğer iştirakleri ile paylaşımına onay vermektesiniz.

∙ Yarışmaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

∙ LG Electronics Ticaret A.Ş., yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlarayetkisiz erişim vb.durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Göz atın:   Apple'ın Yeni Ekran Denemesi!

∙ LG Electronics Ticaret A.Ş.’in yarışmaşartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirmehakkı saklıdır.

∙ Yarışmaya LG Electronics Ticaret A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

∙ Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

∙ Kullanıcılar, haksız rekabete yol açacakfaaliyetlerde bulunmayacaklarını, LG Electronics Ticaret A.Ş.’nin ve/veyaüçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüzve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini, gönderdiklerifotoğrafların hukuka ve ahlaka uygunsuz içerik barındırmayacağını kabul vetaahhüt etmektedir.Uygulamada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hakkazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

∙ Kullanıcılar, LG Electronics Ticaret A.Ş.’yeaçıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimdekullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşaedilmesi konusunda LG Electronics’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyanve taahhüt ederler.

∙ Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

∙ Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

∙ Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.

∙ Kazanan kişiler tarafımıza 7 gün içerisinde dönüş yapmadığı takdirde yedek liste ile devam edilecektir. 

Katılmak için tıklayınız.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu