Tesla'dan Bir Süpriz Daha - TeknoDiot.com

Tesla’dan Bir Süpriz Daha

Abone Ol 

Elon Musk’ın CEO’luğunu yürüttüğü Tesla şirketei yeni girişimlerin peşinde. Tesla akıllı telefonlar için Desktop Supercharger geliştirdi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tesla’nın internet mağazasına yeni ürünler eklenmesiyle satışa sunulan Akıllı Deskop Supercharger akıllı telefonlar için geliştirilen bir ürün olarak karşımıza çıktı. Tesla’nın kullandığı sarj istasyonlarınının tasarımının mini boyunda tasarlanmış olan Deskop Supercharger 45 dolar karşılığında kullanıcılara ulaşabilecek.

https://teknodiot.com/iphone-xe-windows-95-yuklendi-6020.html

Bu ürün, 3350 mAh kapasiteye sahip ve bu powerbank micro USB ve Apple cihazlarda bulunan Ligtning  portlarıyla cihazları sarj edebilmekte. Tesla‘nın Desktop Supercharger ürününe buradan ulaşabilirsiniz.

Tesla'dan Bir Süpriz Daha

Göz atın:   Elon Musk'tan Bir Çılgın Proje Daha!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL