TeknoDiot.com
   
     

Tersiyer Kırıcı Arayanlara Tavsiyemiz: Güven Taş Makina

Tersiyer Kırıcı Arayanlara Tavsiyemiz: Güven Taş Makina Sektörel Haberler Sponsorlu

Beton santrallerinde ve asfalt yapım tesislerinde genellikle en kum irilik niteliğine göre tercih edilir ya da kullanılır. Yani tek tip kum her yapı inşasında ya da asfalt yapımında kullanılmaz. İstenilen niteliklerde kumu ya da bu kumun kaynağını bulmak hem zor hem de oldukça maliyetlidir. Bu nedenle firmalar daha pratik olan çeşitli kaya ve malzemelerde istenilen kumu elde edebiliyorlar.

Tersiyer kırıcı makinaları da bu ihtiyaca yönelik imal edilmiş güçlü bir mühendislik ürünüdür. Bu tersiyer kırıcı tesisini kurmak ve işletmek de yine yapı inşasında söz sahibi olmak demektir. İnşa ve asfalt anlamında çalışan firmaların pek çoğu bu makine ve teçhizatları edinmek yerine var olan tesislerden yardım almayı ya da kiralamayı tercih ederler. Bu noktada bir iş kurmak ve sektörde adını duyurmak isteyenler konkasör ve tersiyer kırıcı makinalarını satın alıp sektörün ihtiyacı olan bir tesisin kurulumunu gerçekleştirebilir. Güven Taş Makine firması kırıcı makinaların hemen hemen tamamının imalatını gerçekleştiriyor. Üstelik en uygun fiyat politikasını benimsemiş olan firma bu makinalar sayesinde sektörün maliyetini düşürmeyi de hedef alıyor.

Tersiyer Kırıcı Arayanlara Tavsiyemiz: Güven Taş Makina Sektörel Haberler Sponsorlu

Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Tersiyer Kırıcılar

Kırma eleme tesisi kurulumu gerçekleştirmek isteyen kişi ya da kişilerin bilmesi gereken en büyük avantaj bu makinaların çok uzun yıllar en düşük maliyetler ile çalışabiliyor olması. Ayrıca elektronik anlamda detay içermeyen bu makinaların bozulma olasılıkları da oldukça düşük. Güven Taş Makina mobil konkasör ve diğer tüm imalar ürünleri için yedek parça satışı da gerçekleştirmekte. İmalatın firmaya ait olması herhangi bir yedek parça ihtiyacında arayışa girmeyi de engellemiş oluyor.

Tersiyer Kırıcı Arayanlara Tavsiyemiz: Güven Taş Makina Sektörel Haberler Sponsorlu

Çok Yönlü Kum Makinaları

Tersiyer Kırıcı Arayanlara Tavsiyemiz: Güven Taş Makina Sektörel Haberler Sponsorlu

Tersiyer kırıcılar bir kum makinasında bulunması gereken tüm özellikleri taşıyacak şekilde imal edilmiş. İstenilen kum niteliğine göre darbeli ya da çeneli kırıcılar temin etmek mümkün. Sektörün en sık ihtiyaç duyduğu bu kırıcı makinalarına Güven Taş Makina firmasından sahip olabilir ve kurulumunu yaptığınız tesis sayesinde çok iyi noktalara gelebilirsiniz. Temel ihtiyaç olarak bakılan bu tesisler her geçen gün biraz daha büyümekte ve sektörde biraz daha fazla söz sahibi olmaktadır.

Video :