TeknoDiot
     
     
     

Tepsi Tepsi iPhone 8’ler Yalan Çıktı!

Tepsi Tepsi iPhone 8’ler Yalan Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız, Suudi Arabistan’daki bir düğün davetinde paylaşılan video ile davetlilere büyük tepsilerde yalanmış.

Videoda yer alan iPhone 8’ler yalanmış. Düğündeki davetlilerden birisinin çektiği video, kısa sürede sosyal medyada gündeme oturmuştu. “Vay be şu Araplara bak” dedirten bir olaydı. Ancak olay görüldüğü gibi değilmiş. Birçok haber sitesinde yayınlanmıştı. Ancak haberin yayılmasından uzun zaman geçmeden haberin aslı ile ilgili gerçeği, davete katılan Mohammad Al Haqqan bir açıklamada bulundu ve…

:: BU HABER: Arap Düğününde Damat Tarafı Davetlilere iPhone 8 Dağıttı!

Mohammad Al Haqqan, kutuların içerisinde iPhone 8 değil sadece şeker olduğunu ve bu şekerlerin geleneklerinde yer alan Malaka şekerleri olduğunu belirtti. Yani olay şöyle kısaca tepsilerin üstünde bir çok iPhone 8 kutusu bulunuyor ancak o iPhone 8 kutularının içinde Malaka şekeri yer alıyor.

:: WhatsApp, Yeni Özelliğini Duyurdu!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Moto X4 Tanıtıldı! Moto X4 Özellikleri

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S20 Ultra Tanıtıldı! İşte Galaxy S20 Ultra Özellikleri

Hüseyin Ceylan

A101 Xiaomi Redmi Note 5A Prime ve Aksiyon Kamerası Satacak!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.