Tepsi Tepsi iPhone 8’ler Yalan Çıktı! - TeknoDiot.com

Tepsi Tepsi iPhone 8’ler Yalan Çıktı!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız, Suudi Arabistan’daki bir düğün davetinde paylaşılan video ile davetlilere büyük tepsilerde yalanmış.

Videoda yer alan iPhone 8’ler yalanmış. Düğündeki davetlilerden birisinin çektiği video, kısa sürede sosyal medyada gündeme oturmuştu. “Vay be şu Araplara bak” dedirten bir olaydı. Ancak olay görüldüğü gibi değilmiş. Birçok haber sitesinde yayınlanmıştı. Ancak haberin yayılmasından uzun zaman geçmeden haberin aslı ile ilgili gerçeği, davete katılan Mohammad Al Haqqan bir açıklamada bulundu ve…

:: BU HABER: Arap Düğününde Damat Tarafı Davetlilere iPhone 8 Dağıttı!

Mohammad Al Haqqan, kutuların içerisinde iPhone 8 değil sadece şeker olduğunu ve bu şekerlerin geleneklerinde yer alan Malaka şekerleri olduğunu belirtti. Yani olay şöyle kısaca tepsilerin üstünde bir çok iPhone 8 kutusu bulunuyor ancak o iPhone 8 kutularının içinde Malaka şekeri yer alıyor.

:: WhatsApp, Yeni Özelliğini Duyurdu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu