TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Telefonunuzda Gizli Radyo Alıcısını Kullanmanızı Sağlayan Uygulama!

Telefonunuzda Gizli Radyo Alıcısını Kullanmanızı Sağlayan Uygulama!

Telefonunuzda Gizli Radyo Alıcısını Kullanmanızı Sağlayan Uygulama!

Bazı markaların yeni nesil akıllı telefonlarında ülkeye girişte ek ücretten TRT bandrol dolayı radyo uygulaması konulmuyor.

NextRadio uygulaması sayesinde telefonunuzda pasif durumda olan FM radyoları aktif ederek kullanabilirsiniz. Alınan TRT bandrol ücretinden dolayı akıllı telefon üreticileri de telefonlarında FM radyoları pasif hale getirdiler. Son yıllarda popüler olan müzik dinleme uygulamaları olan Spotify ve Apple Müzik her ne kadar belli bir kullanıcısı olsa da FM radyo dinleyen kitlede çok ama ne yazık ki akıllı telefonlarında FM radyo pasif halde.

Telefonunuzda Gizli Radyo Alıcısını Kullanmanızı Sağlayan Uygulama!

 

Nextradio ile Artık FM Radyo Akıllı Telefonunuzda!

Nextradio‘yu marketten akıllı telefonunuza indirdikten sonra Ayarlar’a girip arayüz ayarlarından ‘Yalnızca İstasyon Arama Mod‘u seçmek. Telefonunuzda FM radyo çipi varsa bu işlem çok basit. İster kulaklık ile ister de hoparlör ile FM radyonun keyfini çıkarabilirsiniz. O zaman Nextradio‘nun desteklediği akıllı telefon listesine buradan ulaşabilirsiniz. İndirmek içinde eğer iOS işletim sistemi kullanıyorsanız buradan eğer Android işletim sistemi kullanıyorsanız da buradan akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Snapchat’den Sonra Skype’da Bunu Yaptı!

Uğur Aydemir

OnePlus 7T Fiyatı, Özellikleri ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey!

Yusuf Karcılar

Yüz ve Dokunma Kimliğine Sahip Yeni iPhone Geliyor!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.