TeknoDiot
     
     
     

Telefon Rehberi Lifebox ile Güvende

Telefon Rehberi Lifebox ile Güvende

Türkiye’de 5.7  milyondan fazla kullanıcısıyla en çok tercih edilen bulut depolama servisi lifebox ile artık telefon rehberi de güvende.

lifebox, telefon rehberindeki bilgileri güvenle yedekliyor, böylece rehberde yer alan kişilerin bilgilerini kaybetme derdi sona eriyor. Üstelik lifebox, kullanıcılarına 5GB saklama alanı hediye ediyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli depolama platformu lifebox, fotoğraf, video ve görsellerin yanı sıra, telefon rehberinin de güvenle saklanmasını sağlıyor. Rehber yedekleme özelliği kullanılarak rehberde kayıtlı olan numaraların silinme ihtimaline karşı önem alınabiliyor. Ayrıca telefon değişikliği sırasında en büyük ihtiyaçlardan biri olan rehber bilgilerini yeni telefona taşıma sorunu da lifebox ile kolayca çözülüyor.  lifebox uygulamasını download eden kullanıcılar, tek tık ile tüm telefon rehberini yedekliyor, kontaklarına diledikleri zaman diledikleri cihazlardan erişebiliyor. Üstelik kullanıcılar rehber yedeği için saklama alanı kotasından tükenmeden kullanım yapabiliyor.

Bünyesinde 1,5 milyardan fazla dijital içeriği barındıran lifebox’ın rehber yedekleme özelliğiyle kullanıcılar telefonlarındaki tüm rehberi güvenle bu saklama alanına yedekleyebiliyorlar. Telefon rehberlerini diledikleri zaman telefona geri yükleyebiliyorlar. Ayrıca lifebox’a yükledikleri rehber bilgilerini webden görüntüleyip bilgisayara indirebiliyorlar.

https://teknodiot.com/alibaba-1111-indirimlerinden-rekor-satis-5826.html

Aylık 5 GB saklama alanı hediye ediyor

Türkiye’nin popüler bireysel depolama servislerinden lifebox’ta kullanıcıların deneyimlemesi için uygulamayı indiren ve giriş yapan herkese aylık 5 GB saklama alanı hediye ediliyor. Bunun yanı sıra dileyen kullanıcılar için aylık 50 GB, 500 GB ve 2.5 TB saklama alanına sahip paketlerden de yararlanılabiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Anket Doldurarak Para Kazanmak İster Misiniz?

Buğra Noyan

Redmi K30 5G, Dünyanın İlk Sony IMX686 64MP Kamera Sensörünü Kullanacak!

Hüseyin Ceylan

Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.