TeknoDiot
     
     
     

TeknoDiot, Artık Bundle’da!

TeknoDiot, Artık Bundle'da!

Türkiye’de Dwarf Planet tarafından hayata geçirilen Bundle (AndroidiOS) adlı mobil haber uygulaması. Artık TeknoDiot’u Bundle üzerinde de takip edebileceksiniz.

Teknoloji ve oyun dünyasından güncel haberleri, medyayı yakından takip etmek isteyenlerin adresi olan Bundle’da bulacaksınız. Çünkü biz artık Bundle’dayız. TeknoDiot’un içerikleri aynı zamanda Bundle mobil uygulaması üzerinden de takip edilebilir. Haber kaynaklarını bir arada sunan Bundle üzerinden kaynaklarınıza TeknoDiot’u ekleyerek erişebilirsiniz.

Dünyada onbinlerce kişi tarafından kullanılan ve kullanıcılarına  tek elden medyayı takip etme olanağı sunan Bundle, TeknoDiot’u kaynakları arasına aldı. Sizler de Bundle’ı indirip, TeknoDiot’u sitesini kaynak olarak ekleyerek teknoloji ve oyun dünyasından son dakika gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra TeknoDiot‘u aratarak ya da Teknoloji başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak favorilerine ekleyebilir ve içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

iPhone ve iPad için App Store’dan,  Android versiyonu da Google Play’den indirebilirsiniz;

:: App Store
:: Google Play

TeknoDiot, Artık Bundle'da! TeknoDiot, Artık Bundle'da!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Microsoft, Mobil İşletim Sistemi İçin Desteğe Son Veriyor

Buğra Noyan

Far Cry 5: Resistance Edition Bekleyenlerini Üzdü

Buğra Noyan

Türkiye’de Instagram, Facebook’u Geçti

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.