TeknoDiot, Artık Bundle'da!

TeknoDiot, Artık Bundle’da!

Abone Ol 

Türkiye’de Dwarf Planet tarafından hayata geçirilen Bundle (AndroidiOS) adlı mobil haber uygulaması. Artık TeknoDiot’u Bundle üzerinde de takip edebileceksiniz.

Teknoloji ve oyun dünyasından güncel haberleri, medyayı yakından takip etmek isteyenlerin adresi olan Bundle’da bulacaksınız. Çünkü biz artık Bundle’dayız. TeknoDiot’un içerikleri aynı zamanda Bundle mobil uygulaması üzerinden de takip edilebilir. Haber kaynaklarını bir arada sunan Bundle üzerinden kaynaklarınıza TeknoDiot’u ekleyerek erişebilirsiniz.

Dünyada onbinlerce kişi tarafından kullanılan ve kullanıcılarına  tek elden medyayı takip etme olanağı sunan Bundle, TeknoDiot’u kaynakları arasına aldı. Sizler de Bundle’ı indirip, TeknoDiot’u sitesini kaynak olarak ekleyerek teknoloji ve oyun dünyasından son dakika gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra TeknoDiot‘u aratarak ya da Teknoloji başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak favorilerine ekleyebilir ve içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

iPhone ve iPad için App Store’dan,  Android versiyonu da Google Play’den indirebilirsiniz;

:: App Store
:: Google Play

TeknoDiot, Artık Bundle'da! TeknoDiot, Artık Bundle'da!

Göz atın:   DiotGamer Çekilişi #2 (55 Kişiye Hediye)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu