TeknoDiot.com
   
     

TeknoDiot, Artık Bundle’da!

TeknoDiot, Artık Bundle'da! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri

Türkiye’de Dwarf Planet tarafından hayata geçirilen Bundle (AndroidiOS) adlı mobil haber uygulaması. Artık TeknoDiot’u Bundle üzerinde de takip edebileceksiniz.

Teknoloji ve oyun dünyasından güncel haberleri, medyayı yakından takip etmek isteyenlerin adresi olan Bundle’da bulacaksınız. Çünkü biz artık Bundle’dayız. TeknoDiot’un içerikleri aynı zamanda Bundle mobil uygulaması üzerinden de takip edilebilir. Haber kaynaklarını bir arada sunan Bundle üzerinden kaynaklarınıza TeknoDiot’u ekleyerek erişebilirsiniz.

Dünyada onbinlerce kişi tarafından kullanılan ve kullanıcılarına  tek elden medyayı takip etme olanağı sunan Bundle, TeknoDiot’u kaynakları arasına aldı. Sizler de Bundle’ı indirip, TeknoDiot’u sitesini kaynak olarak ekleyerek teknoloji ve oyun dünyasından son dakika gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra TeknoDiot‘u aratarak ya da Oyun & Geek başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak favorilerine ekleyebilir ve içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

iPhone ve iPad için App Store’dan,  Android versiyonu da Google Play’den indirebilirsiniz;

:: App Store
:: Google Play

TeknoDiot, Artık Bundle'da! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri   TeknoDiot, Artık Bundle'da! İnternet Haberleri Teknoloji Haberleri