TeknoDiot Android Uygulaması
TeknoDiot.com
 
  

TeknoDiot Android Uygulaması Çıktı! (İNDİR)

TeknoDiot Android Uygulaması Çıktı! (İNDİR)

TeknoDiot’un sonunda Android uygulaması çıktı! Güncel teknoloji ve oyun haberlerini sizlere aktardığımız TeknoDiot’un resmi Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Teknoloji ve oyun dünyasından güncel haberleri, medyayı yakından takip etmek isteyenlerin adresi TeknoDiot’un Android uygulaması çıktı. Şuanda geliştirilme aşamasında olan uygulamamız sayesinde uğraşmadan tek tık ile haberleri akıllı telefonunuzdan indirebilirsiniz. Android kullanıcıları artık TeknoDiot’u mobil uygulama sayesinde daha yakından takip edebilecekler.

Sizler de uygulamamızı indirip, TeknoDiot’u yakından takip edebilir, teknoloji ve oyun dünyasından son dakika gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. En güncel teknoloji ve oyun haberlerine ulaşabileceğiniz TeknoDiot Haberleri uygulaması sayesinde, artık Android kullanıcıları en güncel haberlere ulaşabilecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”15224″]

Tamamen sizler için yenilenen arayüze sahip olan TeknoDiot mobil uygulamasında teknoloji ve oyun haberleri, sosyal medya gelişmeleri, android, ios, windows phone hakkında son bilgiler, windows, linux, akıllı telefonlar, tabletler hakkında detaylar, sizlerin için özel rehber ve güncel trend içerikler, ilginç ürünler hakkındaki birçok haber ve videoyu bulabilirsiniz. İstediğiniz makaleleri tek tuş ile tüm sosyal medya hesaplarınıza paylaşabilirsiniz.

:: TeknoDiot Android uygulamasını Google Play üzerinden buraya tıklayarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Facebook: facebook.com/TeknoDiot
Twitter: twitter.com/TeknoDiot
Instagram: instagram.com/TeknoDiot
YouTube: youtube.com/TeknoDiot

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


FDR “Oyun Cumhuriyeti” Yaz Turnuvaları Başlıyor!

Uğur Aydemir

Yeni iPhone 5G’nin İlk Zamanları “Yavaş” Olacak

Buğra Noyan

iPhone 8 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.